Theia Crush x Całość

Koncerty
Theia Crush x Całość

Sobota, 20 maja 2023
godz: 23:00

STK 47 - Warehouse

Jana Dekerta 47, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Theia Crush i Całość łączą siły! Krakowska publika STK-47 będzie świadkiem nowej audiowizualnej fuzji — dwa stosunkowo młode polskie projekty, które znalazły wspólny cel w wynoszeniu klubowego doświadczenia na nowy poziom. Spodziewajcie się nocy (i poranka) pełnego hard groovu, tanecznego techno, specjalnie zaprojektowanej oprawy wizualnej z DJ-ką na środku parkietu i gęstego klimatu.
Tej nocy poza reprezentantami organizatorów: Lucyd, Mislawem, Rustem i Sabre, usłyszycie internal explorera — jednego z najlepszych polskich producentów i dwóch nieziemsko dobrych dj’ów — MKO i absvrda.
Line-up (a-z):
absvrd
internal explorer
Lucyd
Mislaw
MKO
Rust
Sabre
lights by Light Touch
start: 23:00 | end: 10:00
tax: 40 all night long
Theia Crush — świeży projekt na polskiej scenie techno, szukający nowych rozwiązań wizualnych i dźwiękowych, przeistaczający każdą przestrzeń w prawdziwą świątynię muzyki.
Całość — wytwórnia i kolektyw z Wrocławia. Znani ze swej dbałości o szczegóły i wyjątkowego klimatu wydarzeń, które wpływają na każdy zmysł uczestników. Ekipa coraz śmielej poruszająca się poza polskimi granicami, zarówno wydawniczo, jak i organizatorsko.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Theia Crush x Całość Kraków

Terror Heaven x Ruffneck

Pt, 02 czerwca 2023
godz: 22:00

od 39 PLN
Theia Crush x Całość Kraków

TECHNiAWA: Święto Radości

Pt, 02 czerwca 2023
godz: 22:00

Theia Crush x Całość Kraków

HYPETALK Takeover | Prozak 2.0

Pt, 02 czerwca 2023
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →