SZ1: Sylwester z Jedynką

Clubbing
SZ1: Sylwester z Jedynką

Piątek, 31 grudnia 2021
godz: 22:30

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

💎MAIN💎 aeha B2B Rraph / Anja Kraft / Kubok B2B Not So Pro / Melania / Pankowsky

💎BAR💎 BC / Impolite
Sylwester (tłusta wigilia) – wigilia Nowego Roku – 31 Grudnia (imieniny Sylwestra, w Kościele Katolickim, jako wspomnienie liturgiczne papieża Sylwestra I), kiedy to świętuje się koniec starego roku i początek nowego, stanowiąca czas hucznych zabaw i balów, toastów, sztucznych ogni, petard lub pokazów laserowych. Sztucznych ogni nie będzie bo szanujemy zwierzątka ale poza tym to czeka nas w piwnicy gruba ROZPUSTA. Prezes dał jeden wyznacznik co do selekcji artystów, z którym powitamy nowy wzrok: „wybierz takich DJów, z którymi chciałbyś się bawić na bekstejdżu”. No to żeśmy wybrali. Klasycznie na mainie możecie spodziewać się srogiej stopy i gęsto ścielących się hihatów. Noc zainauguruje pomorski Pankovsky, potem równo z toastem noworocznym wjedzie nasza ulubiona para w formule B2B, czyli aetha i Rraph. Do pieca dołoży i przyspieszy tempo oraz tętno Anja Kraft, która zabookowała sobie hotel na dwa dni, spodziewając się kiedy się melanż (nie) skończy. Tak samo się przygotowała perełka tego składu – Melania, która z ziemi niemieckiej do wolski zjedzie nam solidnie natłuc. Closingiem się zajmie oczywiście dwóch szpeców w tej dziedzinie, czyli Kubok B2B Not So Pro. Gdzie ich poniesie, to nie wiedzieliby najstarsi Indianie, nawet jakby znali się na muzyce elektronicznej a nie tylko tych swoich śmiesznych zawodzeniach. Godziny zakończenia nie podajemy, ale zapraszamy spróbować ściągnąć tych dwóch gałganów ze sceny.
Na barowej muzyka nieco przystępniejsza, bo BC zaprosił ze stolicy swojego zioma Impolite, z którym popłyną na przekór brexitowi, ku brzmieniom z wysp Zjednoczonego Królestwa. Basowe wytchnienie więc, od duchoty i potu z maina zawieramy w cenie.
Wiadomo, że w ten dzień / noc trzeba się troszku zniszczyć, dlaczego więc nie w tak zacnym gronie? No my nie widzimy powodów, także DO ZO BA CZE NIA.
START 22H30
END ??H??
TAX TBA PLN
NO PHOTO POLICY
NO HEADLINER POLICY
EQUALITY

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupySprawdź inne wydarzenia @ Kraków

SZ1: Sylwester z Jedynką Kraków

SZ1: Jacek Sienkiewicz

Pt, 28 stycznia 2022
godz: 22:30

SZ1: Sylwester z Jedynką Kraków

YOUNG LEOSIA | HYPE PARK

Sb, 29 stycznia 2022
godz: 21:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →