Summer Discotheque 1# / Marcin Puto / Ultraviolent /

Koncerty
Summer Discotheque 1# / Marcin Puto / Ultraviolent /

Sobota, 30 lipca 2022
godz: 22:00

Alchemia

ul. Estery 5, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Cześć,
Rozpoczął się 25 cykl słoneczny, fala upałów topi już nie tylko kostki lodów w twoim ICEcoffe. Już wiesz że jest summer!!!
I to jakie!!!
Lookin’ for some hot stuff, baby, this evenin’
I need some hot stuff, baby, tonight
I want some hot stuff, baby, this evenin’
Gotta have some hot stuff
I jeżeli niczym królowa Donna mimo żaru z nieba potrzebujesz HOT rzeczy, a lato to disco dla twoich uszów. Zaglądnij do Alchemii
gdzie inaugurujemy nowy letni cykl, Summer Discotheque. Pierwszą noc spędzimy w chłodnych piwnicach na Krakowskim Kazimierzu z Ultraviolent oraz Marcinem Puto którzy są świeżo po publikacji podcastu dla
Keep It Low. Podcastu przesiąkniętego disco, co czyni z nich perfekcyjny duet na tą noc.
Marcin Puto
Kiedyś łobuz, awanturnik – Marcin Puto to szara eminencja krakowskiej sceny klubowej. DJ który mimo stażu liczonego w dekadach i dziesiątkach zagranych imprez, nie istnieje w internecie. Rezydent klubu Szpitalna 1 oraz współtwórca Veni Vidi Techno oraz Kraken-Bassment, projektów które wyraźnie zaznaczyły swoją obecność w świadomości krakowskich (i nie tylko) klubowiczów. Marcin jest urodzonym, muzycznym gawędziarzem, który chętnie wciąga klubowiczów w swoje historie. Podróż przez stadionowe lata jego młodości wyraża przez trance i techno czy bardziej melodyjne rejony acidowego uniwersum, gdzie łatwo można dostrzec czas który spędził w Holandii. Obecnie nadużywa disco w każdej postaci o czym się będziecie mieli okazje przekonać.
Ultraviolent to podróżnik, kaszkieciarz oraz wielki fan wiedzy bezużytecznej, która w przedziwny sposób fascynuje jego wiernych zwolenników.
Znany również z aktywnego członkostwa w ruchu Veni Vidi Techno. Współzałożyciel i wieloletni członek duetu VIELD oraz rezydent klubu Szpitalna 1 i legendarnej, nie istniejącej już Świętej Krowy.
W swoich setach oscyluje pomiędzy marsjańskim i przemysłowym techno, dystopijnym bądź słonecznym electro, organicznym disco, a także licznymi nawiązaniami do bliższego i dalszego Wschodu. Sporadycznie grywa też eksperymentalne live acty oparte na field recordingu i niezwykle dziwacznych samplach.
Zapraszamy 🙂Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Summer Discotheque 1# / Marcin Puto / Ultraviolent / Kraków

Thursday Express: House Music

Cz, 11 sierpnia 2022
godz: 21:00

Summer Discotheque 1# / Marcin Puto / Ultraviolent / Kraków

RAVE OR NOT TO RAVE x Prozak 2.0

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 23:59

Summer Discotheque 1# / Marcin Puto / Ultraviolent / Kraków

STROBE III

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →