SHAMELESS by Fetish Chateau | Prozak 2.0

Clubbing
SHAMELESS by Fetish Chateau | Prozak 2.0

Sobota, 16 września 2023
godz: 23:00

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kinksters & Ravers – moment, na który czekaliście bardzo długo! Po upalnych wakacjach powracamy z trzecią odsłoną naszej imprezy SHAMELESS, zorganizowanej wraz z najlepszym studiem Fetish w Polsce czyli Fetish Chateau! 😈 Pamiętajcie, by stosować się do zasad przedstawionych w regulaminie poniżej i do zobaczenia już na początku września w zakamarkach 2.0 🤐🪢
🍑 TIX: Pierwsza Pula 89 PLN (bardzo limitowana) | Druga Pula 99 PLN (limitowana). Zawsze dbamy o Wasz komfort podczas tych imprez, dlatego ilość biletów na to wydarzenie jest zawsze bardzo ograniczona.
Regulamin wejścia:
1. Obowiązuje ścisły dress code. Dozwolone są stroje skórzane, PCV, lateks, łańcuchy, harnesy, bielizna lub nagie ciało/full body art. Na zamknięty poziom -2 nie wpuszczamy w jeansach lub bluzie. Odpadają poliestrowe lub bawełniane T-Shirty.
2. Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia wstępu osobom z wcześniej zakupionymi biletami, jeśli nie respektują dress code’u. Uiszczona kwota nie podlega zwrotowi.
3. No Photo Policy. Na wejściu zostanie zaklejona Twoja kamera w telefonie, wszelkie przejawy korzystania z niego – oprócz baru – będą natychmiastowo karane opuszczeniem terenu imprezy. Selfie również odpada.
4. Telefony możecie zostawić w szatni, respektujemy transakcje gotówkowe i do nich zachęcamy.
5. Spożywanie własnego alkoholu jest zakazane, tak samo jak wnoszenie gadgetów poza strojem fetish (ostre narzędzia, noże);
6. Zapytaj, nie dotykaj. Brak ubrania lub strój fetish nie oznacza zgody. Osoby nie respektujące tego punktu będą momentalnie wypraszane z imprezy + public shaming.
7. Nasi DJs wiedzą, co robią – nie pytajcie o numery, nie podchodźcie do nich – chyba, że z alkoholem.
8. Respektujcie osoby bawiące się w innym stylu niż Wy. Nie każdy chce spędzić te imprezę na parkiecie, uszanujcie ich przestrzeń i czas wolny spędzany na sofach czy w innych zakamarkach poziomu -2.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

SHAMELESS by Fetish Chateau | Prozak 2.0 Kraków

ELECTRONIC WEDNESDAY S09E04 x BAR PROMO

Śr, 27 września 2023
godz: 20:00

SHAMELESS by Fetish Chateau | Prozak 2.0 Kraków

5 YEARS OF TERROR HEAVEN X DROKZ

Pt, 29 września 2023
godz: 20:00

od 49 PLN
SHAMELESS by Fetish Chateau | Prozak 2.0 Kraków

PENERA ((all night long)) | Prozak 2.0

Pt, 29 września 2023
godz: 23:59

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →