Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków

Festiwale
Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków

Niedziela, 19 listopada 2023
godz: 15:30

Klub Poczta Główna

Westerplatte 20, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

16+ 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

Rockhouse Festiwal to krakowski wybuch nowej muzyki wokalno-instrumentalnej. Jesteśmy jednym z najbardziej przystępnych, przyjaznych i rozrywkowych klubowych festiwali współczesnego rocka w Polsce. Gramy w jednym z krakowskich klubów. 

Przyjdź, sprawdź i poczuj gęsią skórkę. Chata zapłonie po raz trzeci!

Misją wydarzenia jest umożliwić lokalnym zespołom promocję swojej twórczości i dać okazję występu w otoczeniu wyjadaczy polskiej sceny muzycznej.

Gwiazdą wieczoru trzeciej edycji są Püdelsi, zespół założony w 1985 w Krakowie. Najbardziej rozpoznawalną płytą zespołu jest „Wolność Słowa” z 2003 – album osiągnął status złotej płyty.

Festiwal rozpocznie się konkursem dla 6 lokalnych zespołów. Koncerty oceniać będzie kilkuosobowe jury oraz publiczność. Zwycięzca Rockhouse Festiwal Contest otrzyma nagrody od partnerów festiwalu.

Po ogłoszeniu wyników zabrzmi specjalny projekt Rockhouse Festiwal Anthem 2023! Tuż po nim odbędzie się występ wspomnianej wcześniej gwiazdy wieczoru. Równolegle na małej scenie odbywać się będą występy krakowskich DJ-ów.

Zapraszamy gorąco. Zapiszcie tę datę – 19 listopada 2023. Czeka na Was świetna zabawa i wspaniały klimat! Będzie ogień jak zawsze. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży online!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków | 19 listopada 2023 Niedziela, Klub Poczta Główna

Biletomat.pl
29 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków Kraków

Pandora × SZ1

Pt, 22 września 2023
godz: 22:30

Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków Kraków

Roof Party Autumn Leaves

Sb, 23 września 2023
godz: 16:00

od 39 PLN
Rockhouse Festiwal 2023 | Kraków Kraków

Marek Biliński | Kraków | Hype Park

Sb, 23 września 2023
godz: 19:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →