Red House Otwarcie: Smokin Jo!

Clubbing

Sobota, 28 listopada 2009
godz: 22:00

Red House

ul. Rysi Stok 3, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Muzyka jest sztuką – nieustannie poszukuje nowych miejsc, aby połączyć jej miłośników. To właśnie ona stała się inspiracją do stworzenia całkiem nowej koncepcji krakowskiego clubbingu. Z dala od komercyjnego Rynku, specjalnie dla tych, którzy cenią sobie prywatność i domowy klimat powstał Red House.

Czteropoziomowy labirynt ponad dwudziestu przytulnych pomieszczeń. Świeżość brzmienia w połączeniu z aromatycznie klimatyzowanym wnętrzem, pozbawionym tytoniowego dymu napawa entuzjazmem do niekończącej się zabawy. Z zewnątrz przypomina mieszkanie, wewnątrz –    niekonwencjonalnie i z charakterem. Domówka jakiej nie było. Otwieramy dla Was drzwi willi na Woli Justowskiej.    

Co sobotę oddajemy ją w ręce najwyższej rangi artystów słynących z rezydentury w najlepszych klubach na świecie. Wysokiego poziomu muzycznego pilnuje nasz rezydent, Robert M – artysta Sony Music Polska. 

Red House – pierwszy taki klub w Krakowie!

Z tej okazji naszym specjalnym gościem będzie niezaprzeczalna królowa Ibizy, rezydentka Ministry Of Sound oraz Space na Ibizie – Smokin Jo. To własnie ona znajduje się na pocztówkach z wyspy, prowadzi audycje radiowe w Ibiza Global Radio oraz  Sonica FM oddając fantastycznie atmosferę tego miejsca

Jako jedyna kobieta w historii wygrała nominację wg. Dj Magaziene do „Best Dj Of The Year Award”. W 2004 roku, jako członek imprez Heineken Thrist uczestniczyła w światowym tourne z takimi artystami jak Pete Tong, Paul Oakenfold, Tiesto oraz Deep Dish docierając do 35 krajów.

Jo jest również twarzą Storm Model Agency reklamując między innymi „Sega” gre video „Mortal Combat” byłą twarzą Pioneera i prezenterką MTV.

www.myspace.com/smokinjomusic

 Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Red House Otwarcie: Smokin Jo! Kraków

RAVE ALARM #82 World Wild Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

Red House Otwarcie: Smokin Jo! Kraków

Orient Express x Prozak 2.0

Sb, 22 lutego 2020
godz: 21:30

Red House Otwarcie: Smokin Jo! Kraków

My Dub Is Jungle!

Sb, 22 lutego 2020
godz: 22:00