Passion of Love

Clubbing

Sobota, 26 marca 2011
godz: 21:14

Base Music Club

ul. Świętej Anny 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Cykl „Passion of Love” na trwałe zapisał się w kalendarzach krakowskich klubowiczów, równocześnie stając się marką samą w sobie, rozpoznawalną i pozytywnie kojarzoną w klubowych światkach całej Polski. Pasja, zaangażowanie i miłość do muzyki, które organizatorzy nieprzerwanie wkładają w każdy szczegół tego wydarzenia, z wielką intensywnością udzielają się każdej osobie, która choć raz miała okazję w nim uczestniczyć.

Kolejne, odsłony pokazują, iż organizatorzy przykładają wielka wagę do selekcji didżejów i artystów, którzy uczestniczyć będą w tym wydarzeniu. Pomimo faktu, iż cykl „Passion of Love” swoje 1 urodziny obchodził całkiem niedawno, to udało mu się gościć takie osobowości jak Norman Doray, Sebastien Drums, Martijn Ten Velden, Michael Canitrot, czy Thomas Gold. Niedopowiedzeniem byłoby również nie wspomnienie o live- act’ach, które towarzysząc temu eventowi, tworzą wyjątkowe i unikatowe połączenie muzyki elektronicznej i „żywych dźwięków”. Nazwa „Passion of Love” nieprzerwanie zarezerwowana jest dla ostatniej soboty miesiąca i niesie ze sobą pewność, iż za konsolą pojawi się uznana i nietuzinkowa postać, która znalazła się w base music club tylko w jednym celu: poruszyć serca, rozpalić zmysły… zatrząść dancefloorem. Każdy, kto poszukuje dobrych elektronicznych brzmień, niepowtarzalnego klimatu i ludzi otwartych na dobrą zabawę, musi pogodzić się z faktem, iż nogi same zaniosą go tego dnia do base music club…

Tym razem naszym gościem po raz pierwszy na muzycznej scenie Krakowa będzie jedna z najbardziej charyzmatycznych indywidualności na światowej scenie muzyki elektronicznej – Micky Slim! Często określany mianem „niegrzecznego chłopca z Birmingham”, z którego zresztą pochodzi. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie rezydenturę w najlepszych klubach na całym świecie a także na dwóch największych festiwalach muzyki elektronicznej Global Gathering i Godskitchen. Spod jego ręki wyszło sporo świetnych produkcji. Jest jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci na scenie muzyki elektronicznej. Tego wieczoru nie zabraknie również przedstawicieli polskiej sceny klubowej, a zagrają dla Was: Dominique Gatto, Sharp… Muzyczny smaczek to oczywiście występ wokalnej rezydentki naszego klubu Kasi Malendny, która swoje wokalne umiejętności prezentuje na każdej edycji „Passion of Love”. Natomiast drugim dancefloorem w najświeższych klimatach z gatunku rnb i mash-up zawładnie ulubieniec wszystkich kobiet: DJ Tkaczu!

House Floor:
– Micky Slim (Bomb Squad Records / Global Gathering / UK)
– Dominique Gatto (base / Bacardi B-Live / Jaworzno)
– Kasia Malenda (base / Bacardi B-Live / Kraków) – vocal
– Sharp (base / Sensualistikz / Kraków)

RnB Floor:
– Tkaczu (base / Warszawa)

—————————————————————————————–

MICKY SLIM – http://www.myspace.com/thatboyslim

Nazywany „niegrzecznym chłopcem z Birmingham”, z którego zresztą pochodzi. Brytyjski DJ i producent muzyczny. Założyciel wytwórni Bomb Squad Records. Na jego styl muzyczny mają wpływ tacy artyści jak – Chris Lake, Deadmau5, Funkagenda, Brothers Bud, Plump Djs, Fatboy Slim, Mowgli, Herve, SindenA oraz Ston Shuffle. Ponadto fascynuje go muzyka lat 80., 90, drum & bass oraz hip hop. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie rezydentury w klubach na całym świecie. Spod jego ręki wyszło sporo świetnych produkcji. Jest jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci na scenie muzyki elektronicznej.

Karierę DJ-a rozpoczął w 2005 roku, grywając w miejscowych klubach i barach. W kwietniu wynajął klub Canal w Wolverhampton, w którym zorganizował imprezę mającą na celu wspomóc ofiary tsunami. Pojawili się na niej znakomici goście. Dzięki temu jego nazwisko zyskało sławę i rozgłos, a on sam mógł promować swój oryginalny styl muzyczny. Stał on się jego znakiem rozpoznawczym. Wkrótce artystą zainteresował się Mark Gillespie – promotor Godskitchen i zaoferował mu rezydenturę w swoim klubie. Micky zgodził się i dzięki temu zyskał możliwość grania u boku największych gwiazd – Ericka Morillo, Chrisa Lake’a, Richarda Dinsdale’a, Jamesa Zabiela czyFergie. Popularność jaką zyskał pozwoliła mu także grać na największych festiwalach: Sunrise Festiwal, Globar Gathering czy Lush. Wystąpił także na festiwalu na Long Manston wspólnie zDeep Dish, Stevem Lawlerem i Tiësto. W wyniku utknięcia w korku przez Jamesa Zabielę otrzymał od BBC możliwość nagrania swojego występu dla potrzeb BBC. Doskonale wykorzystał szansę, prezentując 45 minutowy set wypełniony acidem, electro i tech housem.

W swojej karierze ma również występy w naszym Kraku. Micky regularnie występował w klubach w całej Polsce. Można go było usłyszeć i zobaczyć w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, czy też na Sunrise Festiwal w Kołobrzegu i Global Gathering. rtysta zajął się także produkowaniem muzyki. W 2007 roku założył własną wytwórnię o nazwie Bomb Squad Records. Pod jej szyldem ukazały się takie przeboje jak „Acid The Bomb”, „Wow” i „Shake” (z Chrisem Lakem). Ponadto jest odpowiedzialny za następujące remiksy – Calvin Harris Girls, DJ Grad Piano 99 (Rising Trax), Seb Fontaine & Jay P Do The Do, Jaydee Plastic Dreams (Incentive), Chad Lewis Raw Kemistry (Groovedigital) i Adonis Rockin Down the House (Simply Vinyl). Kariera Micky’iego Slim’a rozwija się bardzo szybko. Artystę można było usłyszeć w prestiżowym BBC Radio 1. Rezydentury w klubach na całym świecie sprawiają, że jego muzyka dociera do ludzi w różnych krańcach globu. Muzyk ma szczęście natrafiać na swojej drodze na wielu pomocnych ludzi, którzy potrafią docenić jego talent.


http://vimeo.com/2869983

—————————————————————————————–

Muzyka: Hosue / Electro / Tech-House / Big Beat / RnB / Mash-Up

 Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Passion of Love Kraków

Open Deck Contest x Prozak 2.0

Pn, 21 października 2019
godz: 22:30

Passion of Love Kraków

GET LOST x where2B list

Wt, 22 października 2019
godz: 22:30

Passion of Love Kraków

Realities Patchlab Digital Art Festival 2019

Cz, 24 października 2019
godz: 18:00

Passion of Love Kraków

Follow the white DEER! x Prozak 2.0

Cz, 24 października 2019
godz: 22:30

Passion of Love Kraków

Avi x Louis Villain w Krakowie

Pt, 25 października 2019
godz: 20:00

Passion of Love Kraków

We Are Radar: Myn, NGLY live!

Pt, 25 października 2019
godz: 22:30