Passion Of Love

Clubbing

Sobota, 26 czerwca 2010
godz: 21:00

Base Music Club

ul. Świętej Anny 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Passion of Love to cykl imprez, które mimo krótkiego stażu na trwałe zapisały się w kalendarzu  krakowskich klubowiczów. Każda ostatnia sobota miesiąca jest zarezerwowana dla wielbicieli Passion of Love. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zetknąć się z ta imprezą to będziesz mógł to uczynić już 26 czerwca. Wtedy to będzie miała miejsce szósta odsłona tego niezwykłego cyklu.

 

Naszym kolejnym gościem będzie twórca jednego z największych housowych hitów 2006. Kawałek „I Wish you would” podbił  nie tylko klubowe parkiety, ale i serca wielu klubowiczów. Latem ubiegłego roku, jego utwór „Together” stał się wielkim hitem na Ibizie, zajął również 1 miejsce w UK Buzz Chart. Nie wiecie jeszcze o kogo chodzi? Mowa oczywiście o Martijn’ie Ten Veldenie.

 

Ten sympatyczny Holender na co dzień zamieszkały w Londynie, rozgrzewa swoimi setami najlepsze kluby na świecie – MOS i Renaissance w Londynie, Amnesia i Space na Ibize, Cielo w NY, czy Redlight w Paryżu. Na co dzień związany z wytwórnia Toolroom Rec oraz Stealth Rec. Zwrócił na siebie uwagę przez remixy takich artystów jak MC Dynamite, Eddie Grant czy Shapeshifters.

 

Martijn teraz większość swojego czasu spędza na nowych produkcjach i remixach.
Nie zabraknie też rezydenta klubu base – Dominiqua Gatto. Dopełnieniem sceny house będzie wokal w wykonaniu Kasi Malendy. Na drugim dancefloorze pojawi się Dj KSL, serwujący Wam tylko najlepsze brzmienia r’n’b.

 

A już o 5 rano rozpoczynamy AFTER PARTY, tym razem w kobiecym wykonaniu. Za konsoletą pojawią się Ann-D – rezydentka klubu Numer01 w Wodzisławiu Śląskim oraz Ketee. Zapamiętaj drogi klubowiczu – ostatnia sobota miesiąca tylko w base music club.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Passion Of Love Kraków

Go Girls x Prozak 2.0

Pt, 21 czerwca 2019
godz: 22:30

Passion Of Love Kraków

Szpitalna 1 x Progrefonik #11

Pt, 21 czerwca 2019
godz: 22:00

Passion Of Love Kraków

Liestyle Party Hard

Pt, 21 czerwca 2019
godz: 22:30