NETSKY – Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego

Clubbing
Drum n Bass Dubstep

Wtorek, 13 maja 2014
godz: 18:00

Campus Uniwersytetu Ekonomicznego

ul. Rakowicka 27, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

NETSKY na Juwenaliach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie!

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na największe studenckie święto, a zarazem wielką imprezę Juwenaliową 2014 roku, którego gwiazdami będą NETSKY, Grubson oraz Gooral. Wszystko to we wtorek 13 maja, na Kampusie UEK przy ulicy Rakowickiej 27.

NETSKY – po fantastycznym live’ie na Audioriver Festival w 2013 roku powraca do Polski, a dokładnie do Krakowa na specjalne zaproszenie organizatorów Juwenaliów UEK. Boris Daenen, bo tak naprawdę nazywa się Netsky, poza tym, że przez wielu uważany jest za następcę High Contrasta, ma miano jednego z największych i najszybciej rozwijających się talentów połamanej sceny. To uznanie młody artysta zyskał głównie dzięki wydanemu w 2010 roku albumowi pod przejrzystym tytułem „Netsky”, jak i dzięki licznym remixom. Najlepszym potwierdzeniem jego zasług na scenie muzycznej są nagrody zdobyte na prestiżowym Drum & Bass Awards („Best Upcoming Producer”, „Best Breakthrough DJ”, „Best Breakthrough Producer”, „Best International Artist”, „Best Liquid DJ”). Artysta nadaje zupełnie nowego klimatu drumm and bass’owym brzmieniom, które tworzy. Lubi mieszać ciężkie bity z melancholijnymi melodiami, co daje genialne połączenie. Towarzyszyć mu będzie Steve Booth, czyli Script MC, częsty partner Borisa w występach, oraz jedna z gwiazd kultowej wytwórni Hospital.

Za suporty odpowiadać będą Grubson – gość zeszłorocznej imprezy i mistrz w porywaniu publiczności na swoich koncertach, oraz Gooral, który dzięki połączeniu muzyki elektronicznej góralskiej tworzy mieszankę wybuchową.

Koncert Główny Juwenaliów UEK będzie najlepszym koncertem Juwenaliów 2014! Różnorodność gwiazd, świeże podejście oraz prawdziwie studencka cena biletów to gwaranty dobrego fantastycznej zabawy!

Więcej informacji: juwenaliauek.pl, facebook.com/juwenaliaUEK

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

NETSKY – Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego Kraków

Hania Rani – Kraków

Cz, 14 listopada 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
NETSKY – Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego Kraków

SuperScena: Gooral | Szpitalna 1

Cz, 14 listopada 2019
godz: 19:30

NETSKY – Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego Kraków

Dyskoteka Szkolna 2000

Sb, 16 listopada 2019
godz: 21:00

od 25 PLN
NETSKY – Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego Kraków

Robag Wruhme x Prozak 2.0

Sb, 16 listopada 2019
godz: 22:30

od 30 PLN