MOORYC live

Clubbing
Drum n Bass House Techno

Sobota, 10 stycznia 2015
godz: 22:00

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Nowy Rok rozpoczynamy z polsko-niemieckim akcentem, czyli MOORYC live – nasz utalentowany rodak na stałe mieszkający w Berlinie, na -1 Partizans Night czyli urodziny zawsze uśmiechniętego IMPOLITE!
W tym roku kolejne mocne uderzenie wspierać będzie specjalny gość z czeskiej sceny DNB dj/promotor P. NO , krakowski kolektyw BASSLINEBOTS oraz kolektyw GANGSTEPPAZ.
ZAPRASZAMY!

(-1)
P. NO / Praga Drumandbass.cz
Partizans Crew
Gangsteppaz
BASSLINEBOTS

(-2)
MOORYC live/ Freude Am Tanzen/ Berlin
Deas
Matt K

Wejście: z listą fb wejście free do północy, później 10/20 PLN 🙂

MOORYC live
www.soundcloud.com/mooryc
www.facebook.com/mooryc
Mooryc (Maurycy Zimmermann) to pochodzący z Poznania (a obecnie mieszkający w Berlinie) artysta i multiinstrumentalista związany głównie z prestiżową niemiecką wytwórnią Freude am Tanzen, dla której wydał w 2013 roku długooczekiwany album „Roofs”. Płyta spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno odbiorców muzyki elektronicznej, jak i krytyków i zajęła wysokie miejsce w wielu liczących się muzycznych podsumowaniach za zeszły rok. Morryc ma na koncie również utwory wydane przez znany polski label Pets Recordings, gościnny udział na wydawnictwach Douglasa Greeda oraz nowy projekt Eating Snow.

Jego styl to trudna do scharakteryzowania mieszanka różnorodnych muzycznych inspiracji, a także wielu życiowych doświadczeń. Muzyka Maurycego łączy jego miłość do takich astystów jak Peter Gabriel, Paul Simon, Bach, Händel, Arvo Part, Pawel Mykietyn czy Aphex Twin, Boards of Canada oraz Depeche Mode.

P.NO / Drumandbass.cz / CZ
Wszystko zaczeło się we Włoszech w 2001 roku, kiedy to dj P.no postanowił zabrać sie za miksowanie drumandbass’u i razem z dj’em Nuz_d założył projekt Undergranda. Projekt rósł w siłę dzięki czemu P.no został dwukrotnie zaproszony na “Italian Drum’n’Bass Convention” gdzie supportował Andy C oraz Adam’a F. Zagrał również na “Chico Bum Festival” z takimi artystami jak Goldie i D-Bridge. Coraz częściej występował poza granicami Włoch. Zagrał m.in. w Niemczech, Hiszpani, Portugalii, Słowacji oraz w Polsce (Krzysztofory, Roentgen, Peweks – Kraków, Fort Legionow i CDQ – Warszawa, Sfinks – Sopot , IQ Club – Poznań). W 2006 roku P.no przeprowadził się do Pragi gdzie zaczął współpracę z lokalnymi przedstawicielami sceny drum and bass. Zagrał w większości najważniejszych klubów, tj.: Roxy czy Cross oraz na fetiwalach: “Let it Roll” czy “Rock for People”. Miał okazję supportować takie gwiazdy jak Aphrodite, Ed Rush, Shy FX, Pendulum, Dirtyphonics, Futurebound, J Majik, Panacea, Shimon, TC, Cyantific czy Black Sun Empire. Od kilku lat P.no należy do drumandbass.cz, największego portalu drum’n’bassowego w Czechach, organizuje również cykl imprez “Drum Affection”, które w 2010r. podczas “Czech DnB Awards” uzyskały miano najlepszych. Do tej pory w ramach DA zagrali m.in: DJ Hype, Benny Page, G Dub, Concord Dawn, Muffler, Tantrum Desire, Xample & Lomax, A.I., Jenna G, Big Bud. W tym samym roku, po jednej z wizyt w Krakowie P.no wraz Dr. Ki (PT) założył kolektyw dj-ski P.nokio, w ramach którego grają imprezy korzystając z trzech gramofonów.

www.drumandbass.cz
https://www.facebook.com/drumaffection

BASSLINEBOTS
W 2003 r. szczęśliwy splot wydarzeń doprowadził do spotkania Gretzk’iego i TTFDJ’a jako barmanów legendarnego już klubu Roentgen.
Wspólna praca, zamiłowanie do elektronicznych dźwięków i muzyczna edukacja pozwoliły spełnić ich marzenie, którym było rozpoczęcie kariery DJ’skiej. Pierwsze zakupione płyty, sprzęt i doskonalenie techniki DJ’ingu.
W ciągu 4 lat wielokrotnie spotykali się za adapterami grając wspólnie ze znakomitymi artystami polskiej i zagranicznej sceny drum & bass, aby w roku 2007 w zimowy, środowy wieczór postanowić o połączeniu sił, pasji i doświadczenia w postaci BASSLINEBOTS.
Prezentują bardzo rozległe spektrum muzyki drum & bass, podkręcają atmosferę imprez rozcinając parkietowĻ
ą monotonię połamanymi dźwiękami, niebanalną techniką gry oraz dużą dawką ekspresji.
Krzyżują, kontrastują i konfrontują radosne, pozytywne brzmienia z ciężkimi, mrocznymi uderzeniami ciemnej strony bitu i basu.
Nieustannie się rozwijając, nabywając doświadczenia i elastyczności pozytywnie patrzą w przyszłość dziÍki imprezom, na których nigdy nie brakuje kompletu publiczności i wspaniałego grona przyjaciół i znajomych.

PARTIZANS
Partizans Kru powstało w 2003 roku. Pomysłodawcą był Peet koleżka z Łodzi. Razem z Magnetikiem założyli Partizansów w celu organizowania imprez, promocji nuty granej przez nich oraz wspólnych melanży. Niedługo potem do kru dołączył Blackleg oraz mc JBM. Wraz z upływem czasu ekipa poddaje się ewolucji… Z Partizansów odchodzi Peet, a zwerbowani zostają nowi souljah’s: są to CooLBid oraz Lodini. Od tego momentu mając za sobą wiele eventów działają razem na scenie skutecznie prezentując publice tzw nutę z partizans’a. Od roku 2008 różne koleje losu sprawiły, że w składzie zaszły następne zmiany i ekipa urosła w siłę. Partizans grają w całej Polsce i organizują imprezy pod szyldem Partizans Night. W dniu dzisiejszym team liczy 7 osób, a w jego skład wchodzą: Magnetic, Blackleg, Mc JBM, CooLBid, Lodini, Impolite, MR Floppy.

www.facebook.com/partizanskru
www.youtube.com/partizanstv
www.soundcloud.com/partizans

GANGSTEPPAZ
Gangsteppaz – krakowski kolektyw dj’ski, hołdujący głównie stylistyce rodem z wysp. Szerokie spektrum brzmień prezentują grając w największych polskich miastach i organizując rozliczne potańcówki pod Wawelem. W ciągu przeszło czterech lat wspólnej działalności Gangsteppaz dali się poznać wielu koneserom niekomercyjnej muzyki elektronicznej. Ich autorski cykl imprez Avangardance pozwolił bywalcom krakowskich klubów posłuchać na żywo takich asów jak Zed Bias, Baobinga, Kanji Kinetic, 2 Bit Thugs, Hard House Banton, NB Funky, Benjamin Damage, Superisk, Randomer, Linton Brown, Xxxy, Last Japan, Dark Sky, Jamie Grind. Zaliczyli występ na zeszłorocznym Open’erze oraz na Era Nowe Horyzonty.

https://www.facebook.com/GangsteppazOfficial
http://soundcloud.com/gangsteppaz

[email protected]

View the event gallery when the organizer ads images/Zobacz galerię kiedy organizator doda zdjęcia: www.where2b.org/album/300999Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

MOORYC live Kraków

Czeluść Festiwal 2019

Cz, 08 sierpnia 2019
godz: 18:00

MOORYC live Kraków

Kraków Live Festival 2019

Pt, 16 sierpnia 2019
godz: 16:00