Alternative Fest w. MARC HOULE (Items & Things)

Clubbing

Piątek, 05 kwietnia 2013
godz: 21:00

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Od 5 do 7 kwietnia krakowski Prozak 2.0 otwiera przed fanami najlepszej elektroniki swoje drzwi na ponad 48 godzin. W kilkudziesięciogodzinnym maratonie weźmie udział sam Marc HOULE oraz Oliver HUNTEMANN, a wszystko to pod szyldem Alternative Fest, czyli imprezy skierowanej do miłośników berlińskiego życia nocnego, gdzie imprezy trwają nieprzerwanie od piątku do niedzieli!
W lutym podczas Alternative Fest w Starej Zajezdni gościliśmy m.in APPARATA, ale każdy obecny na imprezie wie, że najlepsza zabawa rozkręciła się dopiero po jego występie, na afterze trwającym do niedzieli w Prozaku 2.0. Stąd tym razem zostajemy w klubie i bez przerwy od piątku od 21:00 grają dla Was dj’s/ producenci aż do niedzielnej nocy. Wśród zaproszonych gości MARC HOULE, który będzie headlinerem piątkowego gigu. Wyszedł on spod skrzydeł samego Richiego Hawtina i wytwórni MINUS, obecnie wraz z MAGDĄ i Troyem Piercem tworzy własny label Items & Things. „Minimum formy i maksimum potencjału to główne założenia autorskich produkcji i didżejskich setów Kanadyjczyka, który nawet najostrzejsze elektroniczne brzmienia potrafi zamienić w taneczne bomby.“
Drugi dzień to OLIVER HUNTEMANN, czyli weteran niemieckiej sceny techno, od 15 lat prężnie działający jako dj i producent, ale także jako remixer min. Depeche Mode, Underworld czy The Chemical Brothers. Huntemann znany jest również za sprawą własnych wytwórni Confused, Dance Electric oraz najnowszej – Ideal Audio. Label cieszy się uznaniem takich nazwisk jak Richie Hawtin, Sven Väth, czy Josh Wink.
Nie trzeba już specjalnie jechać do Berghain. Klubowe nocne życie w rytm uderzeń od 120 w porywach do 128 bpm w Krakowie, w ponad 48-godzinnym maratonie muzycznym! Zapraszamy!


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Alternative Fest w. MARC HOULE (Items & Things) Kraków

Lor – Kraków

Cz, 21 listopada 2019
godz: 20:00

od 30 PLN
Alternative Fest w. MARC HOULE (Items & Things) Kraków

NACHT x Blazej Malinowski x Prozak 2.0

Sb, 23 listopada 2019
godz: 22:30