Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty]

Koncerty
Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty]

Piątek, 06 listopada 2020
godz: 23:30

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY – z 28.03.2020 PRZENIESIONY na 06.11.2020

Drugim międzynarodowym importem ( tydzień po Roman Flugel ) tego miesiąca będzie Australijczyk znany z unikania jakichkolwiek półśrodków – Mall Graba już 28.03 na -2!

Jordon Alexander, jak naprawdę nazywa się artysta, przez ostatnie 4 lata wyjątkowo szybko urósł z ekscytującego początkującego, do siły dominującej swój gatunek co nie mogło pozostać niezauważone przez światową scenę. Dzięki niekończącemu się arsenałowi klubowej broni gust Jordona ewoluował w bardziej “dojrzałą” stronę, spełniając się poprzez swoją wytwórnię Looking For Trouble oraz (zawsze wyprzedane) wydarzenia na całym świecie.

Chociaż to właśnie on przez ostatnie dwa lata zdobywał jedne z największych wyświetleń w radio Rinse FM, to właśnie występy na żywo są jego prawdziwym konikiem. Aktualna artyleria Mall Graba składa się głównie z autorskich, jeszcze niewydanych utworów, przez co nigdy nie znajdziecie dwóch takich samych setów artysty. Jest tylko jedna stała – czysta, elektroniczna energia. Lepiej dobrze się przygotujcie! 🔥

O wsparcie artysty zadbają nasi rezydenci: Meg, Senthia oraz Discox! 🔊

[-2]
Mall Grab / Jordon Alexander
Meg
Senthia
Discox

Our 2nd international import this month will be australian artist, known for not doing halves – Mall Grab is coming to -2 on 28.03!

Operating at a dangerously high frequency, the Australian’s rise from exciting newcomer to dominant force over the last four years has been impossible to ignore. With an endless arsenal of club weapons, Jordon’s palate has now evolved to a more mature sound, which he channels through his Looking For Trouble record label and (consistently sold-out) parties.

While guilty of some of Rinse FM’s highest playcounts over the past two years, it’s the live arena in which Mall Grab does the realest damage. Current artillery favours predominantly unreleased Mall Grab original productions, with no two sets alike, but a single constant motif – raw, electronic energy. Best arrive ready! 🔥

Along him on the stage we’ll host three of our residents: Meg, Senthia and Discox! 🔊

[-2]
Mall Grab / Jordon Alexander
Meg
Senthia
Discox

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty] | 6 listopada 2020 Piątek, Prozak 2.0

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty] Kraków

Tylko Polskie Techno x Szpitalna 1

Sb, 24 października 2020
godz: 23:00

Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty] Kraków

Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty]

Pt, 06 listopada 2020
godz: 23:30

od 35 PLN
Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty] Kraków

[POSTPONED] AGREGAT w/.demch

Sb, 07 listopada 2020
godz: 22:30

Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty] Kraków

Jan Serce / Kraków [zmiana daty]

Pt, 20 listopada 2020
godz: 20:00

od 30 PLN