Lindsey Stirling – Kraków

Koncerty
Lindsey Stirling – Kraków

Środa, 18 września 2019
godz: 20:00

Tauron Arena

ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie


18:30 – wejście | 20:00 – start koncertu

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty uwielbianej w Polsce Lindsey Stirling! Artystka wystąpi w naszym kraju już we wrześniu – 18 września w Tauron Arena Kraków i dzień później, 19 września na COS Torwar w Warszawie.

Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Dzięki występom w telewizji Stirling zdobyła wielu fanów. Choć w programie określano ją mianem „skrzypaczki hip-hopowej”, w swojej twórczości sięga po wiele inspiracji – od country po dubstep. Do niezwykle szybkiego rozwoju jej kariery przyczyniła się również jej aktywność w internecie i regularnie uaktualniany kanał w serwisie YouTube. We wrześniu 2012 roku Stirling wydała swój debiutancki album – „Lindsey Stirling”. Sukces tej płyty oraz rosnąca popularność artystki w Stanach Zjednoczonych i Europie spowodowały, że zainteresował się nią management Lady Gagi (Atom Factory). Stirling, która wcześniej odmawiała współpracy wielu managerom, zdecydowała się podpisać z nimi umowę. Na początku 2012 roku płyta „Lindsey Stirling” pokryła się złotem również w Polsce. W 2014 ukazał się kolejny album – „Shatter Me”, w którym możemy usłyszeć charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i elektroniki z animacją i baletem. Ostatni krążek, „Brave Enough” pojawił się w 2016 roku.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 


Kup Bilety

Biletomat.pl
159 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Lindsey Stirling – Kraków Kraków

Hania Rani – Kraków

Cz, 14 listopada 2019
godz: 20:00

od 39 PLN
Lindsey Stirling – Kraków Kraków

SuperScena: Gooral | Szpitalna 1

Cz, 14 listopada 2019
godz: 19:30

Lindsey Stirling – Kraków Kraków

Dyskoteka Szkolna 2000

Sb, 16 listopada 2019
godz: 21:00

od 25 PLN
Lindsey Stirling – Kraków Kraków

Robag Wruhme x Prozak 2.0

Sb, 16 listopada 2019
godz: 22:30

od 30 PLN