Letnie Brzmienia w Centrum Sportu Parkowa: Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic”

Koncerty
Letnie Brzmienia w Centrum Sportu Parkowa: Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic”

Niedziela, 04 lipca 2021
godz: 20:00

Centrum Sportu Parkowa - Stadion Korona Kraków

ul. Parkowa 12A, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Letnie Brzmienia w Centrum Sportu Parkowa w Krakowie
Zapraszamy do Centrum Sportu Parkowa w Krakowie na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od lipca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: duetu Kwiat Jabłoni, sanah, Artura Rojka, Brodki, KRÓLA oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. autorkę triumfującego na listach przebojów utworu „Ale jazz!”, czyli sanah, laureata Paszportów Polityki – KRÓLA – który zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „Dziękuję” czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty Artura Rojka, Brodki, Ani Dąbrowskiej, MROZA oraz wielu, wielu innych. Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii Eventim.pl.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł będą dostępne w sprzedaży na www.eventim.pl/letniebrzmienia od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. od godziny 12:00. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Partnerem Letnich Brzmień jest multiplatforma mobilności miejskiej FREE NOW. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza, LoveKrakow.pl oraz Onet.pl.
HARMONOGRAM
2 lipca 2021 – KRÓL
3 lipca 2021 – Fisz Emade Tworzywo
4 lipca – Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic”
8 lipca – Ania Dąbrowska
9 lipca 2021 – Brodka
10 lipca 2021 – Jazz Band Młynarski-Masecki
11 lipca 2021 – sanah
23 lipca 2021 – Mikromusic
24 lipca 2021 – KARAŚ/ROGUCKI
30 lipca 2021 – Bitamina + Miętha + Vito Bambino
31 lipca 2021 – Artur Rojek
6 sierpnia – BARANOVSKI
7 sierpnia –2021 – MROZU
14 sierpnia 2021 – Paweł Domagała

Więcej ogłoszeń wkrótce!
www.letniebrzmienia.plSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Letnie Brzmienia w Centrum Sportu Parkowa: Kwiat Jabłoni – koncert promujący album “Mogło być nic” Kraków

Skunk Anansie / Kraków

Sb, 22 maja 2021
godz: 19:00