Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon

Clubbing

Piątek, 15 kwietnia 2011
godz: 21:00

Fabryka

ul. Zabłocie 23, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Surgeon jest jednym z najważniejszych twórców ambitnego minimalistycznego techno – to fakt bezsporny dla wszystkich wielbicieli dobrej tanecznej elektroniki. Przez lata obecności na scenie elektronicznej i parkietach najlepszych klubów na świecie wypracował swój własny niepowtarzalny styl. Każdego roku zajmuje bardzo wysoką pozycję w rankingu „Top DJs” serwisu Resident Advisor, a przynależność do światowej czołówki producentów zapewniają mu nagrania wydane przez legendarne labele Tresor, Counterbalance i Warp Records oraz remixy dla takich artystów, jak Thom Yorke, Mogwai, Dave Clark, The Advent, Faust, Coil, Matmos czy nawet The Maccabees.

Surgeon wystąpi w krakowskiej Fabryce już 15 kwietnia!

Swoje sety zaprezentują również:

Marcel Heese (Tresor / Berlin)
Jego przygoda z techno rozpoczęła się od fascynacji twórczością The Adventa i Surgeona. W 2007 r. zaczął regularnie grać w berlińskich klubach: Tresor, Subversiv, Kiki Blofeld, Ruderclub, a od 2008 r. jest członkiem teamu Tresor Headquarters i rezydentem tego legendarnego klubu.

Mic Ostap (Recognition / Warszawa)

Jeden z najjaśniejszych punktów na polskiej scenie DJ-skiej. Z powodzeniem grał w wielu polskich i zagranicznych klubach doprowadzając parkiety do wrzenia. Występował u boku takich gwiazd, jak Jeff Mills, Agoria, Miss Kittin, Dave Clarke, Daniel Bell.

3M  (Absurd Squad / Kraków)
3M czyli Matik Automatik, Matteq i Matt Resort to 3 Mateuszy, których połączyła misja tworzenia i prezentowania światu swoich muzycznych elektronicznych wizji.

Visuals: Elektro Moon Vision (PL/HU)
W ich portfolio znajdują się prezentacje multimedialne związane z nurtem szeroko pojętego video-artu realizowane w formie widowisk wizualnych, performance’u a/v, instalacji wideo, wielkoformatowych projekcji multimedialnych, mappingu przestrzennego. Występowali m.in. na Live Performers Meeting w Rzymie, sound:frame w Wiedniu, ScreenPlay w Berlinie czy VJ Fest w Istanbule, a w Polsce m.in. na Free Form Festiwal, Digital_ia, Selector Festival.

Oprócz tego na małej scenie – w ramach cyklu Fabryczny Open Deck Contest – młodzi obiecujący DJ-e i VJ-e.

Info: www.kulturalkolektiv.com
www.facebook.pl/Kultural.Kolektiv

Krakowska fundacja Kultural Kolektiv ma na celu wspieranie wszelkich nowych i odważnych działań kulturalnych. Ideą imprez „Kolektiv_TEKNO” jest prezentacja najlepszej  – polskiej i zagranicznej – ambitnej tanecznej elektroniki oscylującej wokół pojemnego pojęcia „techno”.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon Kraków

BLACK RIVER – Kraków

Cz, 25 kwietnia 2019
godz: 20:00

od 50 PLN
Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon Kraków

Poets Of The Fall – Kraków

Pt, 26 kwietnia 2019
godz: 19:00

od 79 PLN
Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon Kraków

TECHNO TECHYES #29 w/ T Y (ES)

Pt, 17 maja 2019
godz: 22:00

Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon Kraków

The Cinematic Orchestra – Kraków

Sb, 18 maja 2019
godz: 20:00

od 120 PLN
Kolektiv_TEKNO pres. Surgeon Kraków

Krak Up Szósty

Pt, 14 czerwca 2019
godz: 22:00