Kama & Kinky BDAY: Dees / Badalian / KinkyOutsider

Clubbing
Kama & Kinky BDAY: Dees / Badalian / KinkyOutsider

Sobota, 21 stycznia 2023
godz: 22:00

Lastriko

Gołębia 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KAMA & KINKY BDAY, czyli krakoskie wydanie Pięknej i Bestii. Są jak pieprz i sól, ogień i woda, a najbardziej to jak Jager kontra Piołun. Jeśli jesteś naszym bywalcem, to pewnie wiesz, że ta dwójka pomaga nam prowadzić i rozwijać Lastriko. Tak się składa, że urodziny mają zaraz obok siebie. Ona 18, on 63. Przyjdź więc świętować z nami przy nie lada akompaniamencie AKA będzie pierdolnięcie.

Zagrają:
Dees / SZLOK / Kostrzyn nad Odrą
soundcloud.com/dawid-srokowski
Wieloletni pasjonat i kolekcjoner fizycznych nośników elektroniki z zachodniej Polski. Swój szeroki wachlarz stylistyczny prezentuje w formie DJ setów oraz okazjonalnie jako Live PA. Od 2002 roku współtworzy kolektyw SZLOK, testując sound systemy na własnych i gościnnych eventach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Badalian / SEKTA
soundcloud.com/badddddalian
Spragniony kolekcjoner muzyki oraz producent. Związany z cyklem wydarzeń, serią podcastów (a od niedawna też wytwórnią) pod szyldem Expedition Community oraz przestrzenią Sekta Selekta. Brak ograniczeń gatunkowych, tylko świeżość i jakość!

KinkyOutsider / Niezrzeszony
soundcloud.com/kinkyoutsider
Ortodoksyjny winylowiec. Za gramofonami od 2009 roku, na imprezach od 2003. Znany głównie ze swej działalności na scenie techno i organizowanego w Krakowie w latach 2012-18 cyklu skurwySYNCtwo. Ostatnio totalnie odbił jednak od mocnego grania i w klubach można spotkać w znacznie lżejszej odmianie.

rules:
PLURF 💿Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Kama & Kinky BDAY: Dees / Badalian / KinkyOutsider Kraków

BLEAK GLITTER KLUPSON / ZGOOD

Sb, 04 lutego 2023
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →