Kaj’t & Squal @Alchemia

Clubbing
Kaj’t & Squal @Alchemia

Sobota, 27 listopada 2021
godz: 22:00

Alchemia

ul. Estery 5, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

SQUAL
DJ, producent i organizator imprez pochodzący z Łodzi, od 2003 R. mieszka w Krakowie. Na scenie muzycznej działa od 98 r. Założyciel Broken Music Theory i UK Basslines, współtwórca, „Orion Orient” , „Positive Formation” , i „Kliniki Pozytywnych Wibracji” , były rezydent klubu „Cube” , „Ampstronga” , oraz członek zespołu „AXMusique”.
Jego sety można było usłyszeć w większości polskich miast, ale również w krajach takich jak: Anglia, Czechy, Francja, Grecja, Irlandia, Niemcy, Ukraina, Słowacja, Szwajcaria i Włochy.
Występował na takich festiwalach jak: Opener, Selector, Snow Fest, czy United Islands w Czechach.
Muzycznie trudny do zdefiniowania, ponieważ w jego setach przeplata się mnóstwo gatunków, a wszystko jest dodatkowo doprawione scratchami.
KAJ’T
DJ, digger, promotor. Współzałożyciel projektów Orion Orient, Estropical, Check out the Groove.
Przygodę z gramofonami zaczął w roku 2000 – początkowa fascynacja nurtem suchych minimali ewoluowała, gdy zauważył, jak dużo dają żywe instrumenty. Przekopując się przez komisy i sklepy, szukał brzmień bardziej uniwersalnych. Poruszało go wszystko; od jazzu i bossa novy począwszy, na reggae i folku skończywszy. Wszystkie te style z biegiem czasu przerodziły się w spójną kolekcję, której świeżość i nieszablonowość niezmiennie fascynują na parkiecie.
Supportował ogromną ilość znanych twórców najróżniejszych gatunków muzyki z całego świata (od Daddy G z Massive Attack po Matt’a Black’a; założyciela Ninja Tune).
Wstęp: FREESprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Kaj’t & Squal @Alchemia Kraków

Aperol Wednesday x Prozak 2.0

Śr, 08 grudnia 2021
godz: 22:30

Kaj’t & Squal @Alchemia Kraków

Takeoff Thursday x Prozak 2.0

Cz, 09 grudnia 2021
godz: 22:30

Kaj’t & Squal @Alchemia Kraków

Studenckie czwartki

Cz, 09 grudnia 2021
godz: 18:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →