Jan Bąk + Hidel Eye + Unphased? + japanese.inhale — Strefa, Kraków

Koncerty
Jan Bąk + Hidel Eye + Unphased? + japanese.inhale — Strefa, Kraków

Sobota, 25 marca 2023
godz: 18:30

Strefa

ul. Św. Tomasza 31, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WJAZD 30 PLN na bramce 🙂
Zapraszamy serdecznie na wydarzenie bliskie sercom wszystkich tych, którzy cenią sobie delikatny, ładny wokal, przestrzeń w muzyce i wciągający rytm.
WYSTĄPIĄ DLA WAS:

Jan Bąk (indie-pop, alternative rock) – autor LP ,,śpij już stary” (z bogdanem sekalskim) oraz EP ,,Megafauna” (z Annią) wykona z zespołem przekrojowy set, który obejmie niedawne wydawnictwa oraz nieopublikowany materiał. Artysta porusza się zręcznie po zróżnicowanych terytoriach muzycznych – od absurdystycznego indie-folku przez funkowy groove po rockowe hymny wprost ze stadionu, okraszone poetyckimi tekstami, nierzadko z perspektywy zwierząt czy rzeczy. W przeszłości Jan Bąk występował na koncertach z wykonawcami takimi jak Dłonie, Metro, bogdan sekalski, Zachwyt.
Bandcamp: janbak.bandcamp.com/
IG: www.instagram.com/jan_bak_/

Hidel Eye (alt-prog, indie-rock) – Hidel Eye gra smooth.
Melodyjny wokal i chwytliwe partie gitarowe. Klimaty połamanego jazz fusion przeplecione energią indie rocka. W listopadzie 2022 ukazała się debiutancka płyta zatytułowana po prostu „Hidel Eye”, w przygotowaniu są kolejne nagrania.
www.youtube.com/watch?v=KwlHo0g_qqs&t=00s
www.instagram.com/hidel_eye/

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

unphased? (psych/alt rock) – zespół złożony z młodych i ambitnych muzyków, mocno różniących się od siebie osobowościami i preferencjami muzycznymi, dzięki czemu swoją muzyką tworzą jedyną w swoim rodzaju mieszankę gatunkową. W ich twórczości wyczuwalna jest szeroka gama inspiracji, od ciężkiego rocka po hip hop, przez co ich muzykę wyróżniają nietypowe połączenia instrumentalne. Występy tego zespołu są pełne pozytywnej energii, która porywa publiczność!
japanese.inhale –Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Jan Bąk + Hidel Eye + Unphased? + japanese.inhale — Strefa, Kraków Kraków

SZ1: CRYSTAL QUEER

Cz, 30 marca 2023
godz: 23:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →