House On The Beach: Pete Gooding

Clubbing

Sobota, 12 czerwca 2010
godz: 21:00

Plaża Kraków

Bulwar Wołyński, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Teren okolicy Zamku na Wawelu, a w szczególności alejki spacerowe nad Wisłą to niewątpliwie jedno z najpopularniejszych miejsc Krakowa. W każdy weekendowy dzień odwiedza je kilkadziesiąt tysięcy Krakowian. To właśnie tam na terenie Bulwarów Wiślanych już w sobotę 12 czerwca otwiera się największa i najnowocześniejsza w Polsce Plaża miejska. Jest to miejsce łączące klub i restaurację z 25-cio metrowym basenem usytuowanym barce. Wokół obiektu znajdą się boiska do siatkówki oraz sztuczna plaża wraz z strefami leżakowymi.

House On The Beach to flagowy cykl, który w każdą sobotę oddajemy w ręce  najwyższej rangi artystów słynących z rezydentury w najlepszych klubach w Polsce i na świecie. Wysokiego poziomu muzycznego pilnuje nasz rezydent oraz promotor muzyczny Barillo.

Z tej okazji naszym specjalnym gościem będzie ikona ibizy, rezydent Cafe Mambo od 9 lat którego wyjątkowość polega na tym, że potrafi rozgrzać każde miejsce do czerwoności. Bez wątpliwości Pete Gooding jako dj jest jednym z niepowtarzalnych.

Jego kariera producenta zaczęła się kiedy wypuścił swój debiutancki singiel, który nagrał wspólnie z partnerem ze studia Adamem Routhem jako Drax & Gooding z Twister / Guam przez wytwórnie Renaissance U.S.R. pod koniec 2001 r. Równo rok później, jeszcze w 2002 r. jako duet wypuścili „Straight to the floor / I love you” oraz remixy dla Hooj Choons i Positiva. Na początku 2003 roku ukazał się album Hooj Choons i Positiva z zaszczytnym udziałem Pete`a Tonga i Steve`a Lawlera.
Aktualnie Pete koncentruje się na swojej audycji radiowej, którą przygotowuje dla Ministry of Sound Radio. Audycja nazywa się The Global Network i cieszy się ogromną popularnością. Możecie jej słuchać w każdy wtorek na Planecie FM tuż po 21.00

Poprzednie lato było najbardziej owocne w jego karierze, przez sety w Cafe Mambo oraz rezydencje na imprezach: Four::Four w klubie El Divino i razem z Dave Seaman`em w klubie Amnesia i Cream w Mallorca.

Zobacz ostatni teledysk Pete Gooding – Runnin

 

 www.plazakrakow.com/
www.myspace.com/petegooding
www.ministryofsound.com/radio/radiohomepage.aspxSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

House On The Beach: Pete Gooding Kraków

Raban On Tour: John B w Krakowie!

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

House On The Beach: Pete Gooding Kraków

ANNA x Prozak 2.0

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:30

od 40 PLN
House On The Beach: Pete Gooding Kraków

RAVE ALARM #82 World Wild Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

House On The Beach: Pete Gooding Kraków

Orient Express x Prozak 2.0

Sb, 22 lutego 2020
godz: 21:30