Hospitality

Elektronika
Hospitality

Piątek, 05 kwietnia 2019
godz: 22:30

Zet Pe Te

ul. Dolnych Młynów 10, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Hospitality powraca do Krakowa! Agencja Illegalbreaks zaprasza na noc pod szyldem najsłynniejszej wytwórni DnB, 5 kwietnia w klubie Zet Pe Te.

Pierwszym ogłoszonym reprezentantem wytwórni z UK jest Metrik!

*METRIK*
Londyński producent Tom Mundell, który w 2012 roku, już z niemałym dorobkiem nagranym pod szyldem Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio, trafił pod skrzydła Hospital Rec i stał się jedną z jej najbardziej cenionych postaci.
Zakochany w muzyce fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80-tych, muzyki filmowej i tanecznej. Od lat doceniany przez Radio One na czele z Annie Mac i Zane Lowe. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh, Gorgon City czy Swedish House Mafia.

*FRED V*
Pochodzący z UK Fred Vahrman w swojej solowej karierze postrzegany jako jeden z najbardziej utalentowanych producentów wytwórni. Połowa duetu Fred V & Grafix, który ma na koncie występy niemal na całym świecie i poparcie rzeszy zwolenników z Friction, Annie Mac, MistaJam czy Rene LaVice na czele. Multiinstrumentalista czerpiący inspiracje z elektronicznych numerów Flume i neo-soulowego stylu Toma Mischa. Z ognistym zapałem, wieloletnim doświadczeniem i niesamowitym talentem Fred V zaczyna nowy ekscytujący rozdział w swojej karierze, a my nie możemy się doczekać żeby przekonać się o tym na własnej skórze!

Dodatkowo na scenie pojawi się MC Fava – all night long!

Więcej na:
www.hospitalrecords.com

***

Wejście od godz. 22:30.

Organizator / więcej info:
www.illegalbreaks.com
www.facebook/illegalbreaks

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Hospitality05 kwietnia 2019
Zet Pe Te

Biletomat.pl
55 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Hospitality Kraków

Go Girls! x Prozak 2.0

Pt, 24 maja 2019
godz: 22:30

Hospitality Kraków

Zamilska na Szpitalnej 1!

Pt, 24 maja 2019
godz: 22:00