Hospitality

Elektronika
Hospitality

Piątek, 05 kwietnia 2019
godz: 22:30

Zet Pe Te

ul. Dolnych Młynów 10, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Hospitality powraca do Krakowa! Agencja Illegalbreaks zaprasza na noc pod szyldem najsłynniejszej wytwórni DnB, 5 kwietnia w klubie Zet Pe Te.

Pierwszym ogłoszonym reprezentantem wytwórni z UK jest Metrik!

*METRIK*
Londyński producent Tom Mundell, który w 2012 roku, już z niemałym dorobkiem nagranym pod szyldem Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio, trafił pod skrzydła Hospital Rec i stał się jedną z jej najbardziej cenionych postaci.
Zakochany w muzyce fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80-tych, muzyki filmowej i tanecznej. Od lat doceniany przez Radio One na czele z Annie Mac i Zane Lowe. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh, Gorgon City czy Swedish House Mafia.

*FRED V*
Pochodzący z UK Fred Vahrman w swojej solowej karierze postrzegany jako jeden z najbardziej utalentowanych producentów wytwórni. Połowa duetu Fred V & Grafix, który ma na koncie występy niemal na całym świecie i poparcie rzeszy zwolenników z Friction, Annie Mac, MistaJam czy Rene LaVice na czele. Multiinstrumentalista czerpiący inspiracje z elektronicznych numerów Flume i neo-soulowego stylu Toma Mischa. Z ognistym zapałem, wieloletnim doświadczeniem i niesamowitym talentem Fred V zaczyna nowy ekscytujący rozdział w swojej karierze, a my nie możemy się doczekać żeby przekonać się o tym na własnej skórze!

Dodatkowo na scenie pojawi się MC Fava – all night long!

Więcej na:
www.hospitalrecords.com

***

Wejście od godz. 22:30.

Organizator / więcej info:
www.illegalbreaks.com
www.facebook/illegalbreaks

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
55 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Hospitality Kraków

Techno Session x Prozak 2.0

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 22:30

Hospitality Kraków

G-Stepz Showcase x Prozak 2.0

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 22:30