Hed Kandi: Andy Daniels & Yasmin – sax live + Afterparty

Clubbing

Sobota, 11 czerwca 2011
godz: 22:00

Celebrities

ul. Mikołajska 11, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Andy Daniels& Yasmin – sax live
Support: Boogie (Frantic/Kraków), Phil Jensky (base/Kraków)
Afterparty: ZIBI/BLEZZ/LUCJAN/SHARP/AFTER SKY

HED KANDI
Hed Kandi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się największymi sukcesami marek muzycznych, rozrywkowych i „lifestylowych” na świecie’. Hed Kandi to wytwórnia płytowa, program radiowy, międzynarodowe noce klubowe za które odpowiedzialni są znani i szanowani na całym świecie dj’e i instrumentaliści.

ARTYSCI:

Andrew Daniels:
Wystepuje jako DJ  od ponad 20 lat, dla wielu klubowiczy jego imie stalo sie synonimem dobrej muzyki house. Gral w najlepszych klubach w Anglii I na Swiecie., ale to co najwazniejsze, to jego ogromna pasja do muzyki a w szczegolnosci do brzmien houseowych, Rare Groove, Salsoul, Electro Funk & Disco, ktore mixuje z niesamowitym wyczuciem.
6 lat temu dolaczyl do zespolu Hed Kandi co otworzylo mu drzwi do slynnych klubow, m.in. Pacha, Nasimi Beach wDubaju, Rai w Moskwie, Cinema w Bogocie, The Wearhouse w Tokio, Cocoon – Frankfurt, Space – Ibiza, etc. Zapraszano go na najwazniejsze festiwale np. Creamfields, Global Gathering,  Planet Love.  Poza niestajacymi wystepami w roli dj’a Andy poswieca duzo czasu na prace w studiu, gdzie obowiazki dzieli z dj David Dunne’m. Ich projekty „Triple Dee“ oraz „Hot Rats“ sa odpowiedzialne za remiksy dla Simply Red, Timmy Vegas, Warren Clarke & Tara McDonald, Dennis Christopher, Cevin Fisher, Robin S, Craft B, czy Wawy.
Andrew razem z Davidem zmixowali kompilacje Hed Kandi World Series Brazil w maju 2009.  Adrew Daniels to niezwykle pozytywny I usmiechniety czlowiek, prawdziwy „music lover“ I niezywkle utalentowany DJ I producent. Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu ? …

Yasmin Ogilvie jest jedna z najświeższych i najmłodszych saksofonistek zdobywajacych uznanie w światowych klubach. Jej klasyczne wyksztalcenie zdobyte w prestiżowym Trinity College of Music I wiedza przekazana przez legendy muzyki klasycznej pozwalają zadziwiac odbiorcow jej wystepow.
Przez pasję do Latino, Jazz I muzyki dance,Yasmin rewelacyjnie laczy style podczas solowek, jak wspolnych muzycznych wariacji z djami. Yasmin bardzo szybko zdobyła uznanie, co umozliwiło jej wystepy w najlepszych klubach na Świecie.
Niewątpliwie jej ogromnym sukcesem było zaproszenie na sesje nagraniowa w słynnym Maida Vale studio dla BBC Radio 1.
Yasmin ma niewątpliwie wielki talent I umiejętności oraz prezencje anioła, co razem powoduje, ze jej występy są na długo zapamiętywane.
A po imprezie zapraszamy Wszystkich na AFTERPARTY !!!
After zaczynamy o 4:00
Dla najwytrwalszych specjalne zniżki oraz promocje na barze.
Na której wystąpią znani Krakowskim klubowiczom dj’e Zibi, Blezz, Lucjan, Sharp oraz After Sky.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Hed Kandi: Andy Daniels & Yasmin – sax live  + Afterparty Kraków

Raban On Tour: John B w Krakowie!

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

Hed Kandi: Andy Daniels & Yasmin – sax live  + Afterparty Kraków

ANNA x Prozak 2.0

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:30

od 40 PLN
Hed Kandi: Andy Daniels & Yasmin – sax live  + Afterparty Kraków

RAVE ALARM #82 World Wild Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00