GUY J

Clubbing
Deep house Progressive House

Piątek, 17 stycznia 2014
godz: 22:00

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Nowy sezon w Prozak 2.0 rozpoczynamy powrotem do bardziej melodyjnych i progressywnych brzmień, które w Krakowie zawsze miały rzeszę miłośników. 17 stycznia usłyszycie czołowego przedstawiciela izraelskiej elektroniki, jednego z ulubieńców samego Digweeda – GUY’a J.
Pochodzący z Tel Avivu Guy Judah razem z Sholmi Aber’em, Guy Gerber’em, Gel’em Abril’em oraz Chaim’em od lat reformuje brzmienie house nadając mu bardziej melodyjnego i przestrzennego oraz mocniejszego charakteru.
Guy produkcją muzyki zaczął zajmować się już w wieku 14 lat, ale dopiero utwór „Save Me” przyniósł przełom, który stał się przepustką, wprowadzającą go na światową scenę, a płyta Esperanza zyskała międzynarodowe uznanie. „Cudowny krążek, jak każdy poprzedni, którzy wyszedł w przeciągu ostatnich dziewięciu miesięcy spod rąk Guy J. Jego album jest po prostu niesamowity” – tak euforystycznie Sasha skomentował zawartość tego krążka w wydaniu londyńskiego „DJ Mag”.
Założyciel labelu płytowego Lost&Found. W tym roku stworzył miks dla Balance Music będący progresywną podróżą z głębokimi i melodyjnymi utworami.
(-2 )
GUY J / Bedrock / Lost & Found / Isr
RA Poll: Top DJs of 2013 – no. 63
www.facebook.com/guyjofficial
www.soundcloud.com/guy-j
www.residentadvisor.net/dj/guyj
Cream
Thomas Langner
Discox
Meg Cocaine & Senthia
(-1 )
GANGSTEPPAZ
BC
Metod
Vanatoski


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

GUY J Kraków

Raban On Tour: John B w Krakowie!

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

GUY J Kraków

ANNA x Prozak 2.0

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:30

od 40 PLN
GUY J Kraków

RAVE ALARM #82 World Wild Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00