Don’t Panic prezentuje Jody Wisternoff (WAY OUT WEST)

Clubbing

Sobota, 10 kwietnia 2010
godz: 21:00

ArtClub Błędne Koło

ul. Bracka 11, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Don’t Panic prezentuje Jody Wisternoff / WAY OUT WEST @ BK!

10 kwietnia krakowski klub Błędne Koło odwiedzi sam Jody Wisternoff, połówka znanego na całym świecie duetu WAY OUT WEST! „ Way Out West to masa hitów i trzy doskonałe albumy, z których „Don’t Look Now” zyskał wśród wielu recenzentów miano najlepszej płyty roku 2004.” Każdy uczestnik imprezy oprócz świetnej muzyki otrzyma „kulturalną bombę” – kopertę Don’t Panic, która właśnie od tej nocy rozpocznie swoją działalność w Polsce!

Jody Wisternoff to już niemalże weteran światowej sceny klubowej. Zaczynał jako nastolatek od sukcesów w rejonach hip hopowych, by na początku poprzedniej dekady zacząć produkować house i przyciągnąć uwagę Nicka Warrena. W 1994 roku panowie połączyli siły i tak powstała jedna z najważniejszych grup w muzyce elektronicznej. Way Out West wydali w tym czasie cztery albumy studyjne: „Way Out West”, „Intensify” i „Don’t Look Now”, oraz najnowszy „We Love Machine”, z których każdy – mimo stylistycznej ewolucji – odniósł sukces.

Panowie tworzą oraz nagrywają razem od ponad 15 lat. W 1997 zadebiutowali utworem „Blue” pochodzącym właśnie z albumu „Way Out West”. W 2001 roku wydali swój drugi album o nazwie „Intensify”. Z tej właśnie płyty pochodzi jeden z ich najsłynniejszych kawałków „Mindcircus”.

Jednak sam Jody jako DJ i producent także nie próżnuje. Występy na całym świecie, dwie kompilacje na Kickin i po jednej na Bliss i Silver Planet to tylko wycinek z jego burzliwej kariery. ( www.myspace.com/jodywayoutwest )

Oprócz Jodego tej nocy usłyszymy także Thomasa Langnera, Fusiona F, Lucjana, Joane, Meg Cocaine, Kube Bebenka, KRS’a & Macka J., a Don’t Panic, jedyna oryginalna, darmowa publikacja (PACZKA!) pełna informacji kulturalnych, imprezowych oraz rozmaitych gadżetów zapewni dodatkową „stymulację” tej nocy !

 Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Don’t Panic prezentuje Jody Wisternoff (WAY OUT WEST) Kraków

Krak Up Ósmy

Sb, 08 lutego 2020
godz: 22:00

Don’t Panic prezentuje Jody Wisternoff (WAY OUT WEST) Kraków

This.place w. Michael Klein

Pt, 14 lutego 2020
godz: 22:00