Domówka Forum Przestrzenie + 89’s Unsound NYE Party

Clubbing
Electronic

Sobota, 31 grudnia 2016
godz: 21:00

FORUM Przestrzenie

ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Cześć,

tradycyjnie pod koniec roku widzimy się na Forumowej Domówce. Tym razem na dwóch poziomach, a to za sprawą otwarcia wspólnie z Unsound Klubu 89. Dzięki naszej fuzji możemy zapewnić, że muzycznie każdy znajdzie coś dla siebie, od jazzu, funky, soulu, nu-disco, elektroniki, po house, techno, broken beat, czy nawet dubstep.

Dwa piętra = wiele możliwości!

Mamy dla was trzy opcje do wyboru:

1. Bilet do Forum Przestrzenie = 60zł / osoba
2. Bilet do 89 = 60zł / osoba
3. Bilet Forum Przestrzenie + 89 = 90zł / osoba

Bilety dostępne na going.pl i w forumowej recepcji.
https://goingapp.pl/evt/431822/domowka-forum-przestrzenie-89s-unsound-nye-party

Zapraszamy do zapoznania się z muzycznymi atrakcjami:

FORUM Przestrzenie

COLA & JIMMU (Jimi Tenor, Nicole Willis) (FI)
Envee (PL)
Daniel Drumz (PL)
Robert Busha (PL)

W związku z wydaniem drugiego albumu po raz kolejny w Forum Przestrzenie będziemy gościć znane muzyczne małżeństwo czyli Nicole Willis i Jimiego Tenora z ich projektem COLA & JIMMU.
Składający się z ich wspólnych kompozycji i produkcji album został nagrany w Alppihouz, studio nagraniowym w Turku należącym do Jori Hulkkonena. Smyczki, flety i bity wyprodukowane na klasycznym sprzęcie Joriego tworzą ciepły, ale wciąż taneczny klimat. Na nowej płycie znów odnajdują prawdziwe, oldskulowe house’owe dźwięki.

89

A Made Up Sound (aka 2562) (NL)
BJØRN TORSKE (OFFICIAL) (NO)
Eltron John (PL)
Kixnare (PL)
NHJ (PL)

A Made Up Sound łączy w eklektyczny sposób różne formy techno, house’u, broken beatu czy nawet dubstepu. Ten jednak częściej grywał pod równie uznanym aliasem 2562, pod którym występował wcześniej na festiwalu. W tym mija dziesięć lat od pierwszego wydawnictwa. Jubileusz uczczony został kompilacją podsumowującą ostatnie wydawnictwa singlowe, dostępne wcześniej głównie na winylu, na której wyśmienicie słychać jak wyjątkowym jest on artystą. Jego niezwykła dbałość o produkcyjne detale i zmysł do interesujących motywów uczyniły z A Made Up Sound jedną z najważniejszych postaci współczesnej sceny elektronicznej i ulubieńca innych DJ-ów.

Bjørn Torske to również faworyt w tanecznych kręgach. Jest ojcem norweskiej sceny nu-disco oraz marką samą w sobie. Słynie ze swoich pełnych humoru i ciepła setów, w których usłyszeć można perełki sprzed lat oraz współczesne klasyki kosmicznego disco i house’u. W 2014 roku zamykaliśmy z nim Unsound. W 2016 zamkniemy cały rok.

O euforyczny noworoczny klimat zadbają również trzej znakomici DJ-e mocno związani z życiem nocnym Krakowa: Kixnare, znany ze swoich nagrań dla U Know Me Records oraz dla Transatlantyku (jako Universo), znakomicie odnajdujący się w post-hiphopowej elektronice, jak perkusyjnej muzyce house; mieszkający w Warszawie Eltron John, weteran unsoundowych imprez, który nie wymaga przedstawiania, jest jednym z najlepszych selektorów w Polsce; a także NHJ, krakowski DJ o wyjątkowo szerokich gustach, co wyraźnie słychać w jego setach.

Do Siego Roku!Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Domówka Forum Przestrzenie + 89’s Unsound NYE Party Kraków

Oops! We Did It Again w Krakowie!

Cz, 23 stycznia 2020
godz: 22:00

Domówka Forum Przestrzenie + 89’s Unsound NYE Party Kraków

GO Girls! x Prozak 2.0

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 21:30

Domówka Forum Przestrzenie + 89’s Unsound NYE Party Kraków

Local Hood’s x Prozak 2.0

Sb, 25 stycznia 2020
godz: 21:30