DJ Seinfeld

Elektronika
DJ Seinfeld
Electronic House

Piątek, 22 marca 2019
godz: 22:30

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Marzec przynosi nam nie tylko niesamowitego Trikka z Innervisions (Trikk [Innervisions] x Prozak 2.0) lecz również jedną z największych gwiazd lo-fi house’ów na świecie – DJ Seinfeld!

Urodzony w Szwecji, mieszkający w Barcelonie producent, znany również z projektu Rimbaudian. Jego twórczość to mieszanka mocnych house’owych bitów, świeżych syntezatorów, interesujących melodii i porywających sampli wokalnych. Często wkradają się również surowe break-beaty, wyciągnięte z kolejnego projektu który tworzy – jungle’owego Birds of Sweden.

Początkowo DJ Seinfeld miał być pobocznym projektem, będącym niejako uśmiechem w stronę amerykańskiego sitcomu dzięki któremu artysta szybciej pogodził się z zerwaniem z ukochaną. Projekt nabierał życia do końca 2016 roku, kiedy to artysta wydał swoją pierwszą EP ‘Season 1’ na łamach Lobster Theremin, wypełnioną jasnymi nawiązaniami do sitcomu. Przez karykaturalność płyty autentyczność artysty była często podważana; świat zastanawiał się, czy nie jest to przypadkiem ironiczny projekt innego dużego producenta house. Medialny szum wokół twórcy doprowadził jednak do zyskania przez niego sporej popularności, oraz finalnie do wydania debiutanckiej LP ‘Time Spent Away from U’ w listopadzie 2017 – wciąż we współpracy z Lobster Theremin. Kraków odwiedzi kolejny raz po paroletniej przerwie by pokazać prawdziwą house’ową zabawę 🔥

[-2]
DJ Seinfeld
Meg
Senthia

[-1]
VIT.
Zesty Zest
BC GANG$TEPPAZ


DJ Seinfeld22 marca 2019
Prozak 2.0

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

DJ Seinfeld Kraków

Czeluść Festiwal 2019

Cz, 08 sierpnia 2019
godz: 18:00

DJ Seinfeld Kraków

Kraków Live Festival 2019

Pt, 16 sierpnia 2019
godz: 16:00