DECADENT FUN CLUB | Kraków

Koncerty
DECADENT FUN CLUB | Kraków

Sobota, 12 października 2024
godz: 20:00

Oliwa Pub

Miodowa 14, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Decadent Fun Club wraca do Krakowa!

Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, Pol’and’Rock, Jarocin, Castle Party, OFF Camera, FAMA) Decadent Fun Club wydaje długo wyczekiwany album „OKO” (premiera 23 lutego 2024).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album wyczekiwany przez branżę muzyczną, która dostrzegła potencjał Decadent Fun Club już kilka lat temu, ale przede wszystkim – przez słuchaczy. Środki na realizację albumu w dużym stopniu pochodzą od fanów, którzy wzięli udział w zrzutce, dzięki czemu zespół mógł zadbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej swobody artystycznej. W odróżnieniu od wczesnych, anglojęzycznych utworów DFC, album „OKO” zawierać będzie 10 piosenek z polskimi tekstami. Za brzmienie odpowiada dwóch producentów: Leszek Biolik (m.in. Republika, Wilki, Fiolka) i Bartek Szczęsny (m.in. Rebeka, The Dumplings, KAMP!).

W ramach promocji albumu zespół zagrał swoją pierwszą trasę koncertową, która objęła 13 miast i okazała się dużym sukcesem. Jesienią 2024 odbędzie się druga tura koncertów, wśród których znajdzie się także Kraków.


Teledysk „Tango”: youtu.be/ShcpCd5D8oQ?si=Bg2viMOlUxcqCKCR

Teledysk „UFO”: youtu.be/F4KTyXqFRfc?si=-c2ZeqLcFldnsPiF


DECADENT FUN CLUB | Kraków | 12 października 2024 Sobota, Oliwa Pub

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

DECADENT FUN CLUB | Kraków Kraków

OVERTIME: Sundays in Prozak 2.0

Nd, 14 lipca 2024
godz: 22:00

DECADENT FUN CLUB | Kraków Kraków

ENCORE: Mondays in Prozak 2.0

Pn, 15 lipca 2024
godz: 22:00

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →