Daniel Drumz / live act x Galus / live act

Clubbing

Piątek, 11 maja 2012
godz: 22:00

Alchemia

ul. Estery 5, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Alchemia – Rh – fritz kola zapraszają
Kinky Beats Special:
Daniel Drumz (live act) (U Know Me Records) x Galus (live act) (U Know Me Records)

Support & After:
Senor Soul & Rewelacyjny Luciano
( Rewelacyjni Hydrofoniks )

Visuals:
VJ JQM

Daniel Drumz
DJ i producent z Krakowa. Na scenie obecny od ponad 10 lat. W 2003 roku, dzięki wywalczeniu tytułu mistrzowskiego na swojej pierwszej turntablistycznej bitwie (wtedy jeszcze pod pseudonimem DJ Taśmy), zapewnił sobie stałe miejsce wśród czołowych polskich turntablistów. Od 2004r. – aż do momentu zakończenia działalności przez grupę w 2008 roku – koncertował i nagrywał z legendarnym zespołem Grammatik. Cały czas koncertuje z Eldo. Autor wielu mixtape’ów oraz dwóch winylowych wydawnictw (nakładem JuNouMi/UKM Records), które zostały ciepło przyjęte – również poza Polską. Grał m.in. w NYC, Londynie, Berlinie, Dublinie, Wilnie, Pradze i setkach innych miejsc. Od początku 2012 prowadzi swoją autorską audycję Electric Relaxation Show na falach krakowskiej Radiofonii. Uczestnik Red Bull Music Academy Bass Camp Warsaw (2012).

Dzielił scenę z takimi artystami jak De La Soul, Guru, Karl Hector & the Malcouns, Talib Kweli, Quantic, SBTRKT, Dilated Peoples, Zed Bias, Tony Nwachukwu, Onra, dÉbruit, Krystal Klear, Dimlite, Suff Daddy, Fulgeance, Ugly Duckling, Rahzel, Kidkanevil – co przy okazji bardzo dobrze obrazuje jego muzyczne zainteresowania.

http://danieldrumz.com/
http://twitter.com/danieldrumz
http://soundcloud.com/danieldrumz
http://mixcloud.com/danieldrumz

Galus aka Pokój Czarnych Płyt, właściwie Rafał Gałaszewski
(ur.18.05.1984 w Olecku). Polski producent muzyczny, ściśle związany z muzyką Hip Hop i szeroko pojętą muzyka eksperymentalną. Karierę rozpoczął w 1999 roku z zespołem Dla Siebie i Dla Swoich. Jego muzyka czerpie pełnymi garściami zarówno z Hip Hopu jak i muzyki elektronicznej nie raz uciekając też do brudnych brzmień psychodelicznych.
Jego najważniejsze płyty to, oficjalny debiut „Retro Lyrics” wydany w 2009 roku, początkowo własnym sumptem, który później ukazał się za sprawą szanowanej i cenionej wytwórni z Nowego Yorku, Soulspazm Records. Następna ważna pozycja to „100206” Ep nagrana z Dj Krugiem, która ukazała się na 7 calowym winylu i w wersji cyfrowej pod banderą Soulspazm. Największy rozgłos przyniosły mu jednak dwie płyty opublikowane w 2011 roku, pierwsza to płyta „FUTURA” wydana przez U Know Me Records, która to przez wielu dziennikarzy została uznana za jedno z najważniejszych
wydawnictw na rynku Polskim w 2011 roku i pojawiała się w wielu zestawieniach najciekawszych płyt. Kolejna pozycja to solowy materiał Hadesa z Hifi Bandy, którą w całości wyprodukował. Przesiąknięta zadymionym i magicznym klimatem płyta pt: „Nowe Dobro To Zło” zbierała świetne recenzje i wśród wielu dziennikarzy uznawana była za jedną z najlepiej wyprodukowanych płyt w 2011 roku.
Jest też autorem wielu miksów, najbardziej znany to Footprints #16: Diggin Europe: The Mission 60′-80′ nagrany w 2010 roku, w którym z 68 fragmentów stworzył piękny kolaż przedstawiający tożsamość muzyki europejskiej tworzonej w Europie w latach 1960 – 1980.

http://www.100206.com/
http://www.galusfutura.bandcamp.com/
http://www.myspace.com/pokojczarnychplyt
http://www.soundcloud.com/retrolyrics
Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Daniel Drumz / live act  x Galus / live act Kraków

Raban On Tour: John B w Krakowie!

Pt, 21 lutego 2020
godz: 22:00

Daniel Drumz / live act  x Galus / live act Kraków

ANNA x Prozak 2.0

Pt, 21 lutego 2020
godz: 23:30

od 40 PLN
Daniel Drumz / live act  x Galus / live act Kraków

RAVE ALARM #82 World Wild Rave

Sb, 22 lutego 2020
godz: 23:00

Daniel Drumz / live act  x Galus / live act Kraków

Orient Express x Prozak 2.0

Sb, 22 lutego 2020
godz: 21:30