Damian Lazarus

Clubbing
Deep house Tech House

Sobota, 26 listopada 2016
godz: 22:00

Prozak 2.0

Plac Dominikański 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Damian Lazarus – szaman, mistyk, czarodziej i zaklinacz muzyczny w jednej osobie. Myślę, że śmiało możemy wysnuć hipotezę, iż to sety Damiana przyczyniły się do rozpowszechnienia „orientalnego” nurtu w muzyce elektronicznej, który z każdym dniem zyskuje rzeszę wyznawców na całym świecie, znudzonych powoli anologicznymi dźwiękami.

To iż Lazarus z mistrzowską precyzją dowodzi tłumem wprowadzając go w wielogodzinny trans taneczny przekonać się można było już podczas dwóch ostatnich edycjach audioriverowej imprezy SunDay, gdzie artystę nagradzano długimi owacjami prosząc o więcej.
W Prozaku nikt nie będzie kazał mistrzowi kończyć po kilku godzinach, stąd po cichu liczymy na najlepszą jego formę i próbę pobicia dotychczasowego rekordu Mayera w długości seta.

Damian jako założyciel czołowej wytwórni Crosstown Rebels cieszy się niesamowitą zdolnością do wyławiania prawdziwych muzycznych perełek takich jak Jamie Jones, Art Department, czy Maceo Plex), a jego szerokie spojrzenie na muzykę doskonale zobrazował zeszłoroczny album „Message From The Other Side”, gdzie razem z Jamesem Fordem oraz The Ancient Moons stworzyli coś wyjątkowy album będący połączeniem muzyki Wschodu z zachodnioeuropejskim housem.

Daj się oczarować Damianowi, 26.11 @ Prozak 2.0

Bilety: TBA

https://www.residentadvisor.net/dj/damianlazarus
https://www.facebook.com/DamianLazarus/
https://soundcloud.com/damianlazarusSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Damian Lazarus Kraków

Nu discoTECH x Prozak 2.0

Pt, 17 stycznia 2020
godz: 21:30

Damian Lazarus Kraków

Komora Basowa Vol 34

Sb, 18 stycznia 2020
godz: 22:00

Damian Lazarus Kraków

Orient Express x Prozak 2.0

Sb, 18 stycznia 2020
godz: 21:30