COALS w Krakowie

Koncerty
COALS w Krakowie

Sobota, 17 października 2020
godz: 20:00

Klub Studencki Żaczek

Al. 3 maja 5, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Drzwi: 19:00
Koncert: 20:00

Trasa koncertowa promująca nowy album COALS, który ukaże się nakładem [PIAS] Poland and Eastern Europe.

Coals to jeden z najczęściej występujących za granicą polskich duetów muzycznych, w skład którego wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Nazwa formacji ściśle nawiązuje do znanego z kopalni węgla Śląska. Prestiżowy brytyjski magazyn The Quietus określił ich muzykę jako „marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku”. Grupa ma na koncie nie tylko świetnie przyjęty, debiutancki krążek Tamagotchi, ale też koncerty na takich festiwalach jak Reeperbahn, Primavera Sound czy Eurosonic oraz sesję dla kultowego radia KEXP podczas Iceland Airwaves. Wiosną 2019 Coals wypuścili EP-kę Klan, przy której współpracowali m.in z Piernikowskim i Schafterem. Materiał potwierdza, że Coals to mistrzowie żonglerki konwencjami, w której hip-hop łączy się z abstrakcyjnymi beatami i estetyką lat ’00. Gościnnie wydawnictwo wzbogacili Piernikowski (Syny), Schafter, Bella Ćwir, Dianka i Kubi Producent. Kontynuacji tego eklektycznego albumu możemy spodziewać się na początku 2020 roku. Płyta ukaże się nakładem wytwórni [PIAS] Poland and Eastern Europe, a pierwszym singlem promującym materiał jest sleepwalker.

Zamów bilety już teraz na biletomat.pl


COALS w Krakowie | 17 października 2020 Sobota, Klub Studencki Żaczek

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

COALS w Krakowie Kraków

Tylko Polskie Techno x Szpitalna 1

Sb, 24 października 2020
godz: 23:00

COALS w Krakowie Kraków

Mall Grab x Prozak 2.0 [zmiana daty]

Pt, 06 listopada 2020
godz: 23:30

od 35 PLN
COALS w Krakowie Kraków

[POSTPONED] AGREGAT w/.demch

Sb, 07 listopada 2020
godz: 22:30

COALS w Krakowie Kraków

Jan Serce / Kraków [zmiana daty]

Pt, 20 listopada 2020
godz: 20:00

od 30 PLN