Calyx & Teebee

Clubbing
Drum n Bass Dubstep

Sobota, 21 lutego 2015
godz: 21:00

Fabryka

ul. Zabłocie 23, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Calyx i TeeBee gwiazdami drugiej imprezy DRUMY! Kolejna odsłona autorskiego cyklu imprez poświęconego połamanej muzyce drum’n’bass już 21 lutego.

Calyx & TeeBee to międzynarodowy duet, którego siłą napędową jest miłość do muzyki drum’n’bass. Londyńczyk Calyx i TeeBee, który pochodzi z Norwegii, wydali razem dwa albumy. Ich drugi krążek „All Or Nothing” spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem. W Krakowie panowie zaprezentują największe przeboje ze swojego dorobku, ale też porcje świeżych produkcji kolegów po fachu.

O rozgrzewkę zadbają Dj Push, jedna z niewielu kobiet w świecie drum’n’bass, drugi duet wieczoru WaxVax & K-Size, jungle’owy Playaman, szalony Kazus oraz Greenhouse Effect.

Fabryka zadbała też o wizualną stronę imprezy. Tradycyjnie ściany klubu będą rozświetlały niesamowite wizualizacje, które przygotuje FkS.

Calyx & Teebee to producenci i didżeje zajmujący się muzyką drum & bass. Ich progresywna twórczość wyróżnia się perfekcyjną produkcją, spójnością i wysokim poziomem energii. Pierwsze wspólne produkcje duetu powstały w 2004 roku i były wynikiem wieloletniej przyjaźni. Doświadczenie i muzyczne porozumienie dało efekt w postaci wspaniale przyjętych utworów „Follow the leader” i „Cyclone”, które zwróciły na duet uwagę fanów gatunku z całego świata. Następne single i pierwszy wspólny longplay cieszyły się nie mniejszym zainteresowaniem, ale to drugi album „All Or Nothing” wywarł największy wpływ na scenę drum & bass. Na albumie gościnnie wystąpili, między innymi Foreign Beggars i Beardyman.

DRUMY to świeży, autorski cykl imprez klubu Fabryka, który promować będzie najlepsze brzmienia z gatunku drum’n’bass. DRUMY to coś więcej niż zwykła impreza – każde wydarzenie z serii cechować będzie wyjątkowa oprawa wizualna. Klub Fabryka nie zapomni także o nienagannym nagłośnieniu.Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Calyx & Teebee Kraków

YOY live x Studio W19

Nd, 25 sierpnia 2019
godz: 15:00

Calyx & Teebee Kraków

Sunday Best 10/10 x Prozak 2.0

Nd, 25 sierpnia 2019
godz: 22:30

Calyx & Teebee Kraków

Open Deck Contest x Prozak 2.0

Pn, 26 sierpnia 2019
godz: 22:30

Calyx & Teebee Kraków

GET LOST

Wt, 27 sierpnia 2019
godz: 22:30

Calyx & Teebee Kraków

Fatamorgana #001 | Szpitalna 1

Cz, 29 sierpnia 2019
godz: 22:00