Bonton start day 2 – Dani Siciliano Live!

Clubbing

Sobota, 13 września 2008
godz: 21:00

Bonton Restaurant Bar & Club

ul. Plac Dominikański 4, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

KONKURS ROZWIĄZANY!

Spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi zostały wylosowane 2 osoby, które wygrały podwójną wejściówkę naBonton start day 2 – Dani Siciliano Live! w Krakowie:

Małgorzata Kuczyńska
Łucja Nicoś

Zwycięzcy zostali poinformowani drogą mailową.
Gratulujemy!
Muzikanova.pl team

 

Serdecznie zapraszamy na Imprezę z okazji otwarcia nowego miejsca (Bonton) na gastronomicznej i klubowej mapie Krakowa . Na imprezie wystąpi Diva wytwórni K7 Dani Siciliano po raz pierwszy przed polską publicznością w występie Live!

 

Dani Siciliano / STUDIO K7! / ( UK )

 

Gwiazda wytwórni K7, posiadaczka wspaniałego, delikatnego melancholijno – jazzowego głosu, który czarował słuchaczy z płyt Matthew Herberta. Dani śpiewała na takich albumach Herberta jak „Aroud The House”, „Bodily Functions”, „Goodbye Swingtime” i „Scale”. Występowała wraz z nim także na scenie (oboje, wraz z orkiestrą, mogliśmy podziwiać podczas koncertu w warszawskim teatrze Roma w 2004 roku).  W życiu codziennym, do niedawna była też jego partnerką.

 

W 2005 roku postanowiła nagrać album na własny rachunek. Płyta „Likes” była owocem owej decyzji. W dodatku bardzo soczystym, smakowitym i często zaskakującym.

Dani wychodzi tu poza „herbertową” stylistykę, z którą do tej pory ją kojarzono i proponuje niezwykle różnorodną, ekscytującą oraz chwytliwą muzykę pop. Oprócz samej wokalistki, występującej tutaj również w roli producentki, nad brzmieniem płyty, m.in. zawierającej rewelacyjny cover „Come As You Are” Nirvany, pracowali Matthew Herbert, Paul Critchton, Max De Wardner czy Ornelias Mugison.

Album „Slappers” z września 2006 roku to już drugi studyjny krążek artystki. Na „Slappers” wciąż czuć rękę Herberta, jednak także sama Dani Siciliano występuje tu w roli autorki muzyki i producentki. Disco, house, elektronika, swing, jazz, techno, funk – to wszystko poskładane z niezliczonej ilości, zupełnie zaskakujących sampli, rewelacyjnie zaśpiewane i podane w klasyczny „herbertowy ” sposób.

interview:


Linki:

http://www.myspace.com/danisiciliano
http://www.Danisiciliano.com

 Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Bonton start day 2 – Dani Siciliano Live! Kraków

Męskie Granie 2019 | Kraków

Sb, 20 lipca 2019
godz: 17:00

Bonton start day 2 – Dani Siciliano Live! Kraków

Expedition w/ Koloah

Sb, 20 lipca 2019
godz: 22:00