BIG CITY BEATS | SLIDEBACK

Clubbing
Deep house House Tech House

Sobota, 16 maja 2015
godz: 22:30

Cień

ul. Świętego Jana 15, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

UWAGA! Cień Klub ponownie nadaje odpowiedni rytm w mieście! Już 16 maja zapraszamy na kolejną odsłonę niezwykle imprezowego cyklu Big City Beats! 2 PIĘTRA – 3 TANECZNE PARKIETY i najlepsze klubowe bity w tym mieście!

BIG CITY BEATS to już rozpoznawalna imprezowa marka, która znana jest z niepowtarzalnych występów zagranicznych DJ-ów oraz producentów muzycznych. Do tej pory gościliśmy taki artystów jak Franky Rizaro, Mike Vale, Federico Scavo, 2 Elements czy Michael Canitrot… wymieniając tylko kilku.

Przygotujcie się i tym razem na potężną porcję house-owych dźwięków, które wypełnią 1 pięto Pałacu Lubomirskich za sprawą naszego kolejnego gościa specjalnego, francuskiego duetu SLIDEBACK!

Odpowiednią rozgrzewkę przed występem naszych gości zapewni urocza Alexsoundra a na deser głębokie housowe kawałki zaserwuje Dolby S. Na dolnych parkietach usłyszycie naszych klubowych rezydentów DJ Danny Boy-a, Flash-a oraz Dava! Zapowiada się niezwykła muzyczna uczta i zabawa do białego rana! Więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji imprezować z nami na BIG CITY BEATS, to nie przegapcie takowej okazji… bo TU impreza jest gwarantowana na 100%.

Imprezowe granie i chłodne orzeźwienie zapewnia marka Grolsh, oficjalny partner cyklu Big City Beats!

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

BIG CITY BEATS | SLIDEBACK Kraków

Krak Up Ósmy

Sb, 08 lutego 2020
godz: 22:00

BIG CITY BEATS | SLIDEBACK Kraków

Krak Up Ósmy

Sb, 08 lutego 2020
godz: 22:00