BIG CITY BEATS pres. MICHAEL CANITROT

Clubbing
House Progressive House Tech House

Sobota, 10 maja 2014
godz: 22:30

Cień

ul. Świętego Jana 15, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Cień Klub wraz z marką Ballantine’s ponownie nadają rytm w mieście! Tak dobrze bawiliśmy się na 11 urodzinach klubu, że postanowiliśmy to powtórzyć. Dlatego już 10 Maja ponownie przeniesiemy się na 1 piętro pałacu Lubomirskich aby posłuchać dobrych bitów w wykonaniu naszego kolejnego gościa specjalnego – MICHAEL CANITROT.

Michael Canitrot jest francuskim producentem i DJ znanym na całym świecie. Sławę przynosi mu też organizacja imprezy „So, Happy in Paris”. Michael urodził się 8 czerwca 1981 roku w Paryżu. Swoją działalność rozpoczął w 2004 roku, a jego sława stała się tak duża, że po jego usługi zgłosiły się takie marki jak Dior, Versace, D&G czy Prada. Muzyka którą tworzy jest mieszanką muzyki elektronicznej, soul, latynoskiej i klasycznej. Mimo stosunkowo krótkiej kariery Michael Canitrot ma w swoim dorobku artystycznym 14 albumów z kompilacjami i remiksami utworów takich artystów jak Bena Onono, Beanfield, Blaze, Dennis Ferrer i Kerri Chandler. Największą sławę przyniósł mu jednak album „Desire” (2010), na której umieścił osiem zremiksowanych utworów. Canitrot jest również znany ze skomponowania utworu na potrzeby Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes dla gwiazd na czerwonym dywanie oraz na oficjalne przyjęcia.

Oprócz gwiazdy wieczoru będziecie mieli okazję również usłyszeć Gromee’go oraz Dj-a SQN. Na parkiecie pojawi się również Marcin Urzędowski ze swoimi bębnami, który nada odpowiedni rytm temu wydarzeniu. Na dolnych parkietach zagrają nasi klubowi rezydenci Flash, Chajt oraz Dave. Ponownie zapowiada się niezwykła muzyczna uczta w Cieniu!

10 MAJ – KLUB CIEŃ – 2 piętra – 3 taneczne parkiety – smak najlepszej szkockiej whisky Ballantine’s. Jednym słowem 100% IMPREZY w najczystszej postaci.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Kraków

BIG CITY BEATS pres. MICHAEL CANITROT Kraków

Orient Express x Prozak 2.0

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 22:30

BIG CITY BEATS pres. MICHAEL CANITROT Kraków

Novika Bez Cukru live

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 20:00

BIG CITY BEATS pres. MICHAEL CANITROT Kraków

XXX | Wkupiny Intermediów 2019

Pt, 06 grudnia 2019
godz: 20:00

BIG CITY BEATS pres. MICHAEL CANITROT Kraków

Flirtini & Friends x Prozak 2.0

Sb, 07 grudnia 2019
godz: 22:30