Atomic Girl !

Clubbing
Atomic Girl !

Piątek, 10 marca 2023
godz: 22:00

Lastriko

Gołębia 6, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 10.03 celebrujemy życie i zapraszamy wszystkich do wspólnych tańców. Za djką trzy atomówki!
Cukier, słodkości i różne śliczności. Oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnych dziewczynek. Ale profesor Atomus przypadkowo dodał do mieszanki jeszcze jeden składnik: Związek X! I tak narodziły się Atomówki! Światowej sławy i o nad przyrodzonej sile, Bójka, Bajka i Brawurka, postanowiły poświęcić życie walce ze złem i występkiem!
Bójka aka Zgood – lubi się uczyć, dlatego uchodzi za najmądrzejszą Atomówkę, przez co bywa zarozumiała. Podczas grania kładzie nacisk głównie na taktykę, w niektórych przypadkach próbuje dyplomacji (?) Ma zdolność zamrażania wszystkiego dookoła (lodowy oddech) Jej składnik to „Różne Śliczności”, a charakterystyczny kolor – róż
Bajka aka Eye G, cieszy się drobiazgami, ma wiele radości życia. Lubi rysować i bawić się. Kocha kotki. Bajka ma zdolność komunikowania się w każdym języku, m.in. ciała, zwierzęcym i hiszpańskim.
jedyna z Atomówek potrafi rozwiązywać problemy bez użycia przemocy. Rzadko wpada w złość. Bajka ma również świetny słuch, co będziecie mogli poczuć na najbliższej imprezie. Jest ubrana w błękitną sukienkę, ma blond włosy związane w dwa kucyki i błękitne oczy. Jej składnik to cukier, a charakterystyczny kolor to jasny błękit
Brawurka aka Penkejks. Jej ulubione zajęcia to doskonalenie walki i straszenie Bajki i niektórych dzieci z przedszkola. Mimo to bardzo kocha siostrę i bez wahanie rusza jej na pomoc, gdy jest to konieczne. Problemy rozwiązuje głównie przy użyciu siły, którą zwykle stosuje bez planu 🙂 Ma krótkie czarne włosy i jasnozielone oczy. Jako Atomówka nie ma indywidualnej na tle sióstr mocy, ale ona jedyna z całego miasta Townsville umie zwinąć język w trąbkę I ma doskonałą selekcję muzyczną.
… Mniej więcej tak to było, wpadnijcie potańczyć w piątek !Sprawdź inne wydarzenia @ Kraków

Atomic Girl ! Kraków

Koncert: youGuru – Kraków

Pt, 24 marca 2023
godz: 20:00

Atomic Girl ! Kraków

4 levels of fun Bracka 4

Pt, 24 marca 2023
godz: 18:00

Atomic Girl ! Kraków

Hector Salamanca

Pt, 24 marca 2023
godz: 22:00

Atomic Girl ! Kraków

SZ1: STEPHAN KRUS

Pt, 24 marca 2023
godz: 22:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →