Sunrise Festival 2010

Clubbing

Piątek, 23 lipca 2010
godz: 17:00

Amfiteatr

, Kołobrzeg

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Line up z podziałem na dni:

 

Piątek:

ANALOG/AMFITEATR

Joris Voorn
Laidback Luke
Dirty South
Funkagenda
Joachim Garraud
Dada Life
Toxic Noiz
Cez Are Kane


DIGITAL/PARKING

Markus Schulz
Gareth Emery
W&W
Cliff Coenraad
Ben Gold
Nitrous Oxide
Fafaq
Carlo Calabro

 

3RD STAGE

Tony Cha Cha
Thomas Sagstad
Mr Pit
Alex Pain
Memo
Keeyo
Diabllo (Rezydent)

 

Sobota:

ANALOG/AMFITEATR    

Pete Tong
Sasha
ATFC
Hardwell
Koen Groeneveld
Siasia
Jacob Seville
Jay Bae

 

DIGITAL/PARKING

Armin van Buuren
Ummet Ozcan
Blake Jarrell
Artento Divini
Joop
Ashley Wallbridge
Ali Wilson
Dave Schiemann
Sound Players


3RD STAGE

Ruben de Ronde
Maarten de Jong
Andrew Boardman
Eddie D
T.M
MdK
U-Nick
Diabllo (Rezydent)

 

Niedziela:

AFTER-PARTY
Miqro (Rezydent)
Neevald
Rene
Cez Are Kane
Xirus
Roberto Bedross
Milkwish
Brodsky

 

Ostatnie kilka edycji przedsięwzięcia muzycznego o nazwie Sunrise Festival, to dowód na to, że mamy do czynienia z ogólnoświatowym festiwalem muzyki elektronicznej. Teoretycznie festiwali muzycznych w naszym kraju jest dosyć sporo. Biorąc pod uwagę, że dziś mianem event określa się większą imprezę muzyczną na której gra więcej niż 3 DJ-ów. Czasami jednak trzeba doszukiwać się fenomenu takiej masówki, której niestety do prawdziwego wydarzenia jeszcze bardzo daleko.

 

Już w zeszłym roku było widać jak rośnie w siłę i skalę marka Sunrise Festival. Poraz kolejny organizator postanowił zachwycić nas plejadą muzycznych wyjadaczy. To stało się tradycją. Kontynuacji masowego oblężenia miasta Kołobrzeg, przez społeczność klubową możemy spodziewać się i nadchodzącego lata. Nadmorskie klimat, powiew morskiego wiatru, słońce, plaża, impreza, Sunrise!

 

Organizatorzy, zapewniają ponownie, że Kołobrzeg odwiedzą gwiazdy światowego formatu. Gwiazdy, które zapewnią ponownie wyśmienitą zabawę, przy wydobywających się dzwiękach z systemu instalowanego każdego roku przez firmę Fotis Sound. Systemu, który powoduje, że każdego roku emanujecie pozotywną energią, popartą radością wypisaną na Waszych twarzach. Również i tego roku każda ze scen będzie ubrana w swój motyw przewodni a motywem przewodnim bedzie czas, bo w końcu Music Defeats Time. Pamiętajcie, że każda historia siedzi w nas. Tworzysz ją Ty, tworzy ją czas. Do zobaczenia w dniach 23-25 lipca w Kołobrzegu.