Rave Na Pustyni 2022

Koncerty
Rave Na Pustyni 2022

Sobota, 06 sierpnia 2022
godz: 18:00

Róża Wiatrów

Pustynia Błędowska, Klucze

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czwarta już edycja Rave na Pustyni to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. To nowe otwarcie. Zupełnie nowa lokalizacja, która zapewni bezpośredni kontakt z unikatowym otoczeniem Pustyni Błędowskiej. Klimat, jakiego nie doświadczycie nigdzie w tej części Europy, jest na wyciągnięcie ręki! Dwie sceny od początku do końca przepełnione bezkompromisowymi mocnymi setami. Nie będzie taryfy ulgowej, nie usiądziecie tej nocy!

Pierwsze ogłoszenie artystów za nami. Zaprosiliśmy kilku z zagranicy i jesteśmy przekonani, że spodoba się Wam nasz wybór!

Dorastający na parkietach Berlina – Tham w swojej muzycznej wizji pełnej mocnych bębnów, złożonych rytmów i agresywnych linii syntezatorów nadaje dźwiękom hipnotyczny efekt. Wprawia w ruch każdego, a jego sety pozostają w pamięci na długo po ich zakończeniu.

Kolejnym zaproszonym przedstawicielem zagranicznej sceny jest DJ i bardzo zdolny producent o Włoskich korzeniach – I AM BAM. Z muzyką związany od najmłodszych lat. Jego produkcje i remiksy, które można usłyszeć w wielu zakątkach świata grane na wielkich wydarzeniach, zostały wydane przez kilka topowych wytwórni. Inspiracje znajduje w różnych stylach, a doświadczenie zdobywał na wielu kontynentach. Swoją muzyką sprawia, że ciężko jest opuścić dancefloor.

Naked relaxing kompletnie nieszablonowy przedstawiciel rodzimej sceny serwujący energię w czystej postaci. Tworzy zaskakujące i zróżnicowane sety pełne przenikających się styli. Granice dla niego nie istnieją, szerokie inspiracje i warsztatowa wszechstronność nie pozwala jednoznacznie go sklasyfikować.

Szturmem zdobyła polskie parkiety i nie zamierza zwalniać – BEXA. Swoją energię zmienia w muzykę porywając tłumy do tańca. W swoich setach czerpie z gatunku cyberpunk, łącząc apokaliptyczne industrialne brzmienie z futurystycznym dźwiękiem syntezatorów.

Swój talent zaprezentuje również Seraph serwując mieszankę z pogranicza acidu, hardtechno oraz breakbit’ów. Jego wszechstronne elektroniczne zainteresowania zapewniają zawsze doskonale skrojony set, który ewoluuje od techno w 135 bpm do mocnych szybkich brzmień.

UNMORD to weteran Śląskiej sceny techno. Jest bezkompromisową siłą natury, która w mgnieniu oka zmienia dźwięki i tempo – zapewniając wir o śmiałej intensywności, w który wpada się z niezaprzeczalną przyjemnością.

Pierwsze ogłoszenie zamyka KRZ, przedstawiciel Krakowskiej sceny. Jego bezbłędne sety utrzymane są w klimatach UK Hard Techno, Acid Techno, Acid Core i łączy w jeden wspólny mianownik – dźwięki przesterowanych 303.

….A to dopiero początek!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Rave Na Pustyni 2022 | 6 sierpnia 2022 Sobota, Róża Wiatrów

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →