Sylwester w Hipnozie: Sid Le Rock, Metope, Glasse

Clubbing
House Tech House Techno

Sobota, 31 grudnia 2016
godz: 21:00

Jazz Club Hipnoza

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kto choć raz spędził noc sylwestrową w Hipnozie ten wie, że można spodziewać się wyłącznie dobrej zabawy w świetnym towarzystwie i niepowtarzalnej atmosferze, a do tego przy muzyce, jakiej nie znajdziecie w żadnym innym klubie na Śląsku. Zgodnie z naszą filozofią, muzyka od zawsze pełniła bowiem rolę pierwszorzędną i nadawała ton całej imprezie, gromadząc wokół naprawdę zgraną ekipę gości. Nie stosujemy sylwestrowej taryfy ulgowej i zaproszonym do zabawy muzykom stawiamy wysokie wymagania. W poprzednich latach gościło u nas grono znakomitych muzyków z kraju i zagranicy, m.in. przedstawiciele Ninja Tune- Dj Food&DK oraz duet Skalpel, Sindbad związany z londyńskim Raw Fusion, Mitch&Mitch w big bandowej odsłonie czy Niewinni Czarodzieje z niezapomnianym Maceo Wyro.
Przez te wszystkie lata zdarzały się imprezy przebierane, spontaniczne występy naszych gości z muzykami na scenie czy też wspólne szalone tańce muzyków i gości na parkiecie. Więcej tajemnic zdradzać nie będziemy, kto był ten ma swoje własne wspomnienia, dociekliwi dogrzebią się pewnie archiwalnych zdjęć w odmętach internetu, a ci którzy do tej pory u nas nie byli, mają szansę na nowe doznania i własne wspomnienia.
W każdym razie, po krótkiej przerwie, pełni sił i entuzjazmu w tym roku zapraszamy Was ponownie, aby wspólnie spędzić tę ostatnią noc w roku i w miłej atmosferze przywitać rok 2017.
O dobrą zabawę zadba sprawdzona muzyczna ekipa: Sid Le Rock, Metope i Glasse.

Sid Le Rock – prawdziwy kanadyjski mistrz techno, związany od lat z takimi legendarnymi wytwórniami, jak Shitkatapult czy Kompakt. Trzynaście lat obecności na scenie oraz kariera znaczona ważnymi dla gatunku płytami, takimi jak Written in Lipstick czy ostatnia Busted With a Bag of Bliss to gwarancja doskonałego profesjonalizmu i umiejętności rozkręcenia niesamowitej imprezy pod każdą szerokością geograficzną.
https://www.youtube.com/watch?v=xTeh1wjS0i4

Metope- berliński producent, liveactowiec, DJ i remixer. Ze sceną elektroniczną związany od 20 lat.
Współzałożyciel wytwórni Areal Records, AR, IRR (International Records Recordings) oraz Beachcoma, którą w 2009 założył z dwoma przyjaciółmi- Sidem Le Rock i Fairmont’em, jednocześnie inicjując wspólne występy na żywo całej trójki pod nazwą Beachcoma.
https://soundcloud.com/metope/sets/metope-dj-mixes

Glasse – prawdziwy weteran polskiej sceny klubowej, od dwóch dekad raczy rodzimą i zagraniczną publiczność swoją własną, autorską odmianą house i techno.

Możecie być pewni, że oprócz wspanialej oprawy muzycznej, nie zabraknie też dobrego jedzenia (pełne menu wkrótce).

Serdecznie zapraszamy.Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Sylwester w Hipnozie: Sid Le Rock, Metope, Glasse Katowice

Dungeon Beats 014 feat. Biome [UK]

Pt, 06 marca 2020
godz: 22:00

od 20 PLN
Sylwester w Hipnozie: Sid Le Rock, Metope, Glasse Katowice

Fresh N Dope Festival Katowice

Sb, 07 marca 2020
godz: 17:00

Sylwester w Hipnozie: Sid Le Rock, Metope, Glasse Katowice

Maria Peszek // Katowice

Nd, 08 marca 2020
godz: 19:00

od 90 PLN