Rosalie. x Coals / KATOWICE [ZMIANA DATY]

Koncerty
Rosalie. x Coals / KATOWICE [ZMIANA DATY]

Sobota, 25 kwietnia 2020
godz: 20:00

Jazz Club Hipnoza

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WYDARZENIE PRZENIESIONE Z 4.04.2020 NA 25.04.2020

drzwi – 19:00
start – 20:00

Jednego wieczoru w katowickiej Hipnozie swoje nowe wydawnictwa promować będą Rosalie. i Coals!
Premierowo na Śląsku usłyszycie materiał z albumów „IDeal” i „docusoap”.

Rosalie. to piosenkarka i autorka tekstów, której styl – balansujący między mainstreamem a undergroundem – bywa najczęściej określany jako alternatywne R&B z wpływami soulu, elektroniki oraz hip-hopu. Na swoim koncie ma dwa wydawnictwa – Enuff EP i album Flashback (Alkopoligamia.com), a także wspólne nagrania m.in. z Taco Hemingwayem, Mesem, Otsochodzi czy duetem Catz ‚N Dogz. W 2018 została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii DEBIUT ROKU. W 2020 nakładem DEF JAM Recordings Poland ukaże się jej kolejny album i to w większości nowe nagrania usłyszmy podczas wiosennej trasy koncertowej.

Coals to jeden z najczęściej występujących za granicą polskich duetów muzycznych. Nazwa formacji ściśle nawiązuje do znanego z kopalni węgla Śląska. Prestiżowy brytyjski magazyn The Quietus określił ich muzykę jako „marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku”. Grupa ma na koncie nie tylko świetnie przyjęty, debiutancki krążek Tamagotchi, ale też koncerty na takich festiwalach jak Reeperbahn, Primavera Sound czy Eurosonic oraz sesję dla kultowego radia KEXP podczas Iceland Airwaves. Wiosną 2019 Coals wypuścili EP-kę Klan, przy której współpracowali m.in z Piernikowskim i Schafterem. Materiał potwierdza, że Coals to mistrzowie żonglerki konwencjami, w której hip-hop łączy się z abstrakcyjnymi beatami i estetyką lat ’00. Kontynuacji tego eklektycznego albumu możemy spodziewać się na początku 2020 roku. Ich nowy album ukaże się nakładem wytwórni [PIAS] Poland and Eastern Europe!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Rosalie. x Coals / KATOWICE [ZMIANA DATY] | 25 kwietnia 2020 Sobota, Jazz Club Hipnoza

Biletomat.pl
45 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Rosalie. x Coals / KATOWICE [ZMIANA DATY] Katowice

Block Party x Łomża | Katowice

Sb, 06 czerwca 2020
godz: 17:00

Rosalie. x Coals / KATOWICE [ZMIANA DATY] Katowice

Walcownia [ZMIANA DATY]

Sb, 01 sierpnia 2020
godz: 21:00

od 40 PLN
Rosalie. x Coals / KATOWICE [ZMIANA DATY] Katowice

OFF Festival 2020 [zmiana daty]

Pt, 07 sierpnia 2020
godz: 15:30