Roman Flugel & Chino

Koncerty
Roman Flugel & Chino

Sobota, 02 lipca 2022
godz: 20:00

JAZBAR Muchowiec

Francuska 180, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

***

ROMAN FLÜGEL & CHINO W JAZBAR MUCHOWIEC!

Podczas grania pozwala wybrzmieć każdej płycie, a jego głębokie miks daje muzyce oddech. Swobodnie czaruje nagraniami z różnych klimatów, a jego sety wyróżnia świetne zrozumienie muzyki. Tworzy dla tancerzy cały dźwiękowy krajobraz, brzmieniową podróż po idealnie dopasowanych fragmentach. Jednocześnie każdy jego set brzmi inaczej.

Roman Flügel słynie z częstego zaskakiwania publiki, a najbliższa okazja by się o tym przekonać już w sobotę 2 lipca w JAZBAR

Muchowiec! Roman Flügel wywodzi się z szerokiej tradycji house i techno. Prasa pisze o nim, że jest nonkonformistą, a wpływowy DJ Gerd Janson porównuje go do kameleona. Jego podejście do muzyki jest trudne do zaszufladkowania. To fakt, który sprawia mu nieopisaną radość. „Uwielbiam niespodzianki” – mówi artysta. Jego sety zmieniają brzmienie wraz z publicznością, miejscem i czasem. Jedyne co jest w nich stałe to właśnie zmiana. Roman Flügel jest aktywny na scenie od początku lat 90. Grywa liveacty, produkuje, remiksuje oraz prowadzi własne wytwórnie, jak m.in. Ongaku, Klang Elektronik i prestiżowy Playhouse. Pod własnym nazwiskiem opublikował 5 solowych albumów, z których ostatni to zeszłoroczny „Eating DARKNESS” opublikowany nakładem wpływowej wytwórni Running Back.
W lutym 2022 roku do sklepów trafiła najnowsza EP-ka artysty. Jej tytuł to „Mega” i tak właśnie będzie w sobotę 2 lipca w JAZBAR Muchowiec, gdy zagra Roman Flügel, reprezentant absolutnej czołówki europejskiej sceny elektronicznej.

Więcej o artyście:
romanfluegel.de/
www.facebook.com/romanfluegel
www.instagram.com/roman_fluegel/
twitter.com/romanfluegel
ra.co/dj/romanflugel

CHINO

Producent i performer muzyczny, grafik. Miłośnik gór. Dorastając w otoczeniu szarości Katowic lat 90-tych szybko uległ magnetyzmowi graffiti oraz muzyki, która często mu wówczas towarzyszyła – klasycznego electro i industrialu.
Te wczesne zainteresowania poprowadziły go w kierunku studiów na katowickiej ASP, gdzie obecnie pracuje, oraz ku eksperymentom z dźwiękiem – począwszy od wczesnych doświadczeń z mikro-samplingiem, poprzez odkrycie dla siebie syntezy analogowej, aż do głębokiego zanurzenia w praxis występów na żywo, obejmujących zarówno gwałtowne wybuchy technologicznej energii, jak i całonocne, wielowątkowe improwizacje.
Pozostaje performerem również w studiu, nadając swoim nagraniom spontaniczny charakter występów na żywo. Stale podejmuje próby przekroczenia czystej narzędziowości swojego muzycznego machinarium tak, aby przemawiało jego własnym głosem – szorstkim i surowym, ale bezpośrednim i szczerym.

Współtworzy wreszcie Radar – dawniej klub, obecnie kolektyw oraz cykl imprez – gdzie oprócz regularnych występów odpowiada za wizualny charakter projektu, zgodnie ze swoją filozofią pracy na styku muzyki i sztuki.
Poza występami w całej Polsce odwiedził również Kazachstan, Tadżykistan, Ukrainę, Rosję, Gruzję, Izrael, Albanię oraz Niemcy. Jego dyskografia obejmuje wydawnictwa dla Recognition, Syntetyku, Uncanny Valley, S1 Warsaw, Holger, Altered States Tapes i Shtum.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

 

 


Roman Flugel & Chino | 2 lipca 2022 Sobota, JAZBAR Muchowiec

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Roman Flugel & Chino Katowice

DIGITALISM (DJ SET) | Katowice

Pt, 07 października 2022
godz: 22:00

od 79 PLN
Roman Flugel & Chino Katowice

NILS FRAHM – MUSIC FOR KATOWICE

Pn, 10 października 2022
godz: 20:00

Roman Flugel & Chino Katowice

BEARDYMAN | 15/10/22 | KATOWICE

Sb, 15 października 2022
godz: 19:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →