Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki

Koncerty
Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki

Czwartek, 04 kwietnia 2019
godz: 19:00

Katowice Miasto Ogrodów

plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zespół Raz Dwa Trzy od lat podąża własną drogą i wierny jest swoim pomysłom i estetyce, dzięki czemu może cieszyć się niesłabnącą sympatią fanów i życzliwością krytyków. Kunsztownie skonstruowane teksty, bogactwo instrumentów, pasja i doskonałe aranżacje – to jego znaki charakterystyczne.

„Ważne piosenki” to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania historii zamkniętych w „Ważnych piosenkach”.

W repertuarze zespołu RAZ DWA TRZY można znaleźć zarówno lżejsze, żartobliwe piosenki, poezję śpiewaną, ciekawe połączenia różnych gatunków i stylów, a także poważniejsze teksty refleksyjne i religijne. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.


Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki04 kwietnia 2019
Katowice Miasto Ogrodów

eventim.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki Katowice

Targ Nocny: koncert Żyjoki

Pt, 19 lipca 2019
godz: 20:00

Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki Katowice

Targ Nocny: koncert Kamp!

Pt, 19 lipca 2019
godz: 21:00

Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki Katowice

P23: Raär | Free Techno Plener

Pt, 19 lipca 2019
godz: 22:00

Raz Dwa Trzy – Ważne Piosenki Katowice

OFF Festival 2019

Pt, 02 sierpnia 2019
godz: 15:00