OftenHide pres. Miód (w uszach)

Clubbing
Deep house House Techno

Piątek, 08 lipca 2016
godz: 18:00

Prepar

ul. Mariacka 31, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Mamy lato, a więc pora na kolejną imprezę na powietrzu i kolejne tańce przy świetle księżyca na ogródku klubu Prepar! Już 8 lipca zawitają do nas genialni artyści z wytwórni The Very Polish Cut Outs, którzy działają nie tylko w studio, ale przede wszystkim organizują nieziemskie imprezy we Wrocławiu. Do swojego miasta udało im ściągnąć takich artystów jak Tiga, KiNK, Robag Wruhme, DJ Hell, Swayzak, Maayan Nidam ex Miss Fitz, Matt Tolfrey i zagrać na takich festiwalach jak Audioriver Festival czy Tatarak Music Festival. Mowa oczywiście o ekipie Miód (w uszach)!

Za wsparcie odpowiedzialne będzie OftenHide Crew, oraz znany i kochany Michał Piwowar, który to swoją selekcją rozruszał nie jedno miejsce w Katowicach. Na imprezie spodziewajcie się całego przekroju muzyki elektronicznej: zaczniemy od kolorowych brzmień muzyki House, a nad ranem nie zabraknie mrocznego Techno.

Genre: House vs Techno!

dj’s

Miód (W Uszach / The Very Polish Cut Outs) / Wrocław/Warszawa

https://www.facebook.com/miodwuszach/?fref=ts
https://soundcloud.com/miod
https://www.youtube.com/watch?v=yskjwPUXkUc

Michał Piwowar / SZOK / Katowice

https://soundcloud.com/michalpiwowar

OftenHide Crew

https://www.facebook.com/oftenhide/?fref=ts

Start: 18:00

Wstęp:
0 zł – z listy FB do 22:00*
10 zł – po 22:00 wszyscy

End: ??:??

Do zobaczenia na ogródku i na parkiecie! ♥

Bio:

Miód to kolektyw imprezowy z Wrocławia ogarniający same klawe imprezy. Mimo, że tak naprawdę żaden z naszej trójki nie jest z Wrocławia, to tutaj właśnie organizujemy nasze imprezy sprowadzając do siebie takie gwiazdy jak: Tiga (Turbo Rec.), Robag Wruhme (Kompakt, Pampa), DJ Hell (International Dj Gigolo), Swayzak (K7 Records/Tresor, 240volts), KiNK (Rush Hour, Liebie Detal), Maayan Nidam ex Miss Fitz (Cadenza/Wolf+Lamb), Matt Tolfrey (Leftroom, Culprit), Andrade (2020 Vision) oraz czołówkę polskiej sceny. Jedni nas kochają inni nienawidzą, ale nie hipsteryzujemy z tego powodu. Robimy dalej swoje na imprezach z cyklu Dachówka, W Uszach, Fluo i w dziwnych miejscach, w których nas jeszcze nie było. Gramy dla Was, a czasem dla siebie. Robimy biby; kleimy bity, edity i w ogóle tufutufu. Tak czy owak nasze sety to miód w uszach. Lansowaliśmy się już z grubymi
rybami sceny elektronicznej, czyli: Jeff Mills, Sascha Funke, Jamie Jones, Soul Clap, Huxley, Kolsch, Audiojack, Burnski, Jeremy P. Caulfield, Funk D’Void etc. tba, tbc, itd. Teraz jeździmy po klawych miejscach na polskiej mapie klubowej (1500m2, Plażowa SQ, Tatarak Music Festival, Próba Dźwięku Festival, 8bitów, BauBar, Das Lokal etc. tba, tbc, itd.) i pijemy z Wami shoty Jagera.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Katowice

OftenHide pres. Miód (w uszach) Katowice

Targ Nocny: koncert Żyjoki

Pt, 19 lipca 2019
godz: 20:00

OftenHide pres. Miód (w uszach) Katowice

Targ Nocny: koncert Kamp!

Pt, 19 lipca 2019
godz: 21:00

OftenHide pres. Miód (w uszach) Katowice

P23: Raär | Free Techno Plener

Pt, 19 lipca 2019
godz: 22:00

OftenHide pres. Miód (w uszach) Katowice

OFF Festival 2019

Pt, 02 sierpnia 2019
godz: 15:00