Obudzić Sypialnię #5: Urodziny + premiera albumu Wudeca „Open Doors” /w Kuba Sojka & Essex

Clubbing
Techno

Sobota, 16 maja 2015
godz: 22:00

INQbator Klub

ul. Dworcowa 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Czarna Bohema rozrasta się, jest nas coraz więcej…

OBUDZIĆ SYPIALNIĘ #5
URODZINY + PREMIERA ALBUMU WUDECA: „OPEN DOORS”
GOŚCIE SPECJALNI: KUBA SOJKA & ESSEX

Obudzić Sypialnię to nie tylko kolejna impreza. Ten cykl to manifest promujący niezależność, oryginalność, świadomość, szacunek i otwartość wobec innych, akceptację oraz uniwersalną miłość. Manifest nawołujący do rozwoju swojego wnętrza oraz łączenia się w sieć, tworzenia mikrospołeczności będącej kontrastem dla obecnej kultury masowej. Narzędzie do zbudowania Małej Utopii, instrument do modulowania rzeczywistości. Elektroniczne święto i transcendentalna msza łącząca wiele gatunków i styli muzycznych, często bardzo od siebie odległych.

Przekroczcie próg kosmicznych drzwi, poznajcie nowy wymiar, dołączcie do nas. Sięgnijcie po miłość, odrzućcie świat smutnych ludzi, nie marnujcie młodości przez tych, którzy ją stracili.

: : : L I N E U P : : :

HEADLINERZY:
– WY (z całej Polski)

TECHNO STAGE:
– WUDEC (Tychy)
– KUBA SOJKA (Tychy)
– FAU (Warszawa)
– JONDI POWER (Warszawa)
– MDFB (Katowice)
– ATTACHE (Katowice)
– XDUBX (Oświęcim)
– LARMO & DOORAY (Katowice)

BASS STAGE:
– ESSEX (Kielce)
– ENES (Warszawa)
– SYNTOPA (Warszawa)
– REDDREAD (Tychy)
– BLEJK (Gliwice)
– TEDDYBEAR (Cieszyn)

Tym razem spotykamy się, aby odprawić rytuał z okazji urodzin oraz premiery nowej płyty Wudeca zatytułowanej „Open Doors”. Gośćmi specjalnymi będą Kuba Sojka oraz Essex.

Dodatkowo podczas imprezy odbędzie się wystawa fotografii dwóch dziewczyn z Krakowa o anielskich oczach i magicznych wnętrzach: Gałązki oraz Szpili.
Zobaczycie również prace wrocławskiej szamanki, autorki naszego plakatu, czyli przesympatycznej Łoś.
Aby zapewnić wszystkim czas wypełniony uśmiechem i pozytywem, negatywną energię z powietrza zbierać będą łapacze snów przygotowane przez Igę Sucharę oraz Ewę Kozieł.

Jeśli malujesz/rzeźbisz/rysujesz/szyjesz lub tworzysz cokolwiek innego i chciałbyś/chciałabyś dołączyć się do stworzenia niepowtarzalnego klimatu podczas imprezy oraz przekazać nam wszystkim kawałek swojej duszy napisz na: [email protected]
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
„OPEN DOORS” będzie albumem łaczącym w sobie wiele odmian muzyki elektronicznej. Usłyszeć na nim będzie można takie gatunki jak techno, psychodela, darkgaze, witch house, electro, dub i wiele innych. Sam artysta określa swoją muzykę mianem trippintronic. Czyli stylem łączącym w sobie ważną dla Wudeca symbolikę czerni, duszę kontrkultury lat 60, zabrudzone brzmienie nagrań z tamtego okresu oraz nagrań pochodzących z kaset magnetofonowych. Stylem zawierającym w sobie również punkowy brud, przestery i garażowy nieład. Wszystko otoczone mgiełką okultyzmu, magii, gnostycyzmu i surrealizmu. Trippintronic dla młodego producenta to współczesna szkoła szamanizmu, w której do odprawiania swoich synkretycznych rytuałów i wprowadzania obecnych w trans wykorzystuje się aktualne zdobycze techniki. „Open Doors” to także otwarte drzwi prosto do innej rzeczywistości, rzeczywistości bezpośrednio połączonej z umysłem elektronicznego szamana, który swoje nagrania konstruuje nie tylko z dźwięków, ale również emocji i przeżyć. „Open Doors” to foniczny zapis odczuć związanych z najważniejszymi wydarzeniami muzyka. Znajdziecie na nim szczęście wypływające z jego serca, głęboką miłość oraz jej utratę, odnajdziecie smutek i żal, ale również poczucie siły i pewności siebie. Usłyszycie tęsknotę, ale i radość. Usłyszycie wszystko, czego doświadczył w przeciągu ostatnich dwóch lat Czarny Techno Czarodziej. Poznacie pozamaterialne krainy konstruowane przez specyficzny umysł. Umysł, który wierzy w wielki przewrót, możliwość zupełnej zmiany rzeczywistości, wykreowania lepszego świata wewnątrz nas samych.

Dołącz do Czarnej Bohemy. Nie dajmy się zatrzymać.

CHODŹMY RAZEM NA POSZUKIWANIE SURREALISTYCZNEGO PIĘKNA!

Wudec:
Producent, metafizyczny podróżnik i poszukiwacz duszy wszechświata. Czarny techno-czarodziej ukrywający transcendentalne formuły magiczne w brzmieniu syntezatorów. Posługując się elektronicznymi dźwiękami, wytwarza rytualne sekwencje mające na celu zahipnotyzowanie umysłów; otwartych umysłów uważnie czytających zdania zamknięte w falach akustycznych. Usuwając materialne klatki zrywa telluryczne pęta, by uwolnić czystą energię schowaną głęboko pod cielesną powłoką. Ojciec Mrockin’ Kids i kapłan Obudzić Sypialnię, członek zakonu T3M4T. Występował między innymi obok Zamilskiej, czy Kuby Sojki. Zorganizował szereg udanych imprez na czele z czterema edycjami Obudzić Sypialnię. Grał między innymi dla takich kolektywów jak: Scream Music, Bass Kitchen, Underground Session XXL. Współpracował i współpracuje ze śląskimi klubami: INQbator, Młotkownia, Bez Pytań, Skup Kultury.

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Obudzić Sypialnię #5: Urodziny + premiera albumu Wudeca „Open Doors” /w Kuba Sojka & Essex Katowice

QueFestival 2019

Sb, 19 października 2019
godz: 18:00

od 99 PLN
Obudzić Sypialnię #5: Urodziny + premiera albumu Wudeca „Open Doors” /w Kuba Sojka & Essex Katowice

P23: Eatbrain Night

Sb, 26 października 2019
godz: 22:00

Obudzić Sypialnię #5: Urodziny + premiera albumu Wudeca „Open Doors” /w Kuba Sojka & Essex Katowice

KRÓL – koncert w Rialcie!

Sb, 26 października 2019
godz: 20:00

Obudzić Sypialnię #5: Urodziny + premiera albumu Wudeca „Open Doors” /w Kuba Sojka & Essex Katowice

Bitamina / 26.10 / Katowice

Sb, 26 października 2019
godz: 19:00