NOVIKA & Mr. Lex na Sztauwajerach!

Koncerty
NOVIKA & Mr. Lex na Sztauwajerach!

Sobota, 19 czerwca 2021
godz: 20:00

Sztauwajery

Pułaskiego 71, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

⚪️ Pierwsza dama polskiej muzyki klubowej na Sztauwajerach❗️ NOVIKA & Mr.Lex słyną z nieodparcie tanecznych setów i tak będzie również tego wieczoru. Szykuj wygodne buty.
⚪️ Członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, otwarci na różne brzmienia w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju (Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Freeform), regularnie odwiedzają najciekawsze kluby w Polsce.
⚪️NOVIKA
Wokalistka, DJ-ka, producentka, od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Karierę rozpoczynała w zespole Futro, by solowo zadebiutować w 2006 roku albumem “Tricks Of Life”. Płyta była nominowana do Paszportu Polityki. Kolejne albumy, jak „Lovefinder” i album z remixami “Mixfinder:, zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Po „Heart Times” przyszedł czas na album „Bez Cukru” (2019). Novika współpracowała m.in. z takimi artystami, jak Marcin Czubala, Smolik, Fisz, 15 Minut Projekt, Lovebirds.
➡️https://www.instagram.com/novikasia
➡️https://open.spotify.com/artist/64javKUlz2LAoOMtQfUFj9
⚪️ Mr. Lex
DJ, radiowiec, pasjonat muzyki wcześniej znany jako Lexus. Reprezentant kolektywu Beats Friendly. Najczęściej można go usłyszeć u boku Noviki w klubach w całym kraju oraz na najważniejszych festiwalach. Prowadzi autorską audycję w Czwórce – Pora Lexa. Jako DJ stara się kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.
Zapraszamy – wstęp wolny🌲Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

NOVIKA & Mr. Lex na Sztauwajerach! Katowice

Metal Hammer Festival 2021

Sb, 26 czerwca 2021
godz: 15:00