Mayday Poland 2017 „always & everywhere”

Clubbing
Techno

Piątek, 10 listopada 2017
godz: 17:00

Spodek

Aleja Wojciecha Korfantego 35, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Być może znasz to uczucie, ten moment, to zjawisko gdy zdarzają się rzeczy, które trudno racjonalnie wytłumaczyć, których nie da się wyjaśnić przez znane człowiekowi prawa natury. Ono może być sprzeczne, wyrażać ingerencję sił wyższych. Może być niewytłumaczalne przez wszelkie, znane nam do tej pory nauki. Po prostu to czujesz, po prostu to słyszysz każdym skrawkiem swojego ciała, a dźwięki mogą Cię ponieść wszędzie tam, gdzie sięga Twoja wyobraźnia. To uczucie to cud. To uczucie to MAYDAY!
Podobno nie da się przewidzieć cudów. Jak jednak inaczej określić to, co dzieje się na scenie każdej edycji MAYDAY? Czy to, kiedy tworzy się niewidzialna więź wszystkich miłośników techno? Inaczej niż cud?
Z roku na rok jesteśmy świadkami niesamowitego zjawiska. Bierzemy w nim udział, poddajemy się euforii i uzależniamy się od napływających emocji. Z roku na rok jesteśmy tutaj, na MAYDAY. Nie jesteśmy tylko wielbicielami techno. Jesteśmy PIEWCAMI CUDÓW, jakie mają miejsce w katowickim Spodku. Jesteśmy szczęśliwymi wybrańcami, którzy mogą doświadczyć dotyku korzeni klasyki muzyki elektronicznej.
MAYDAY to podróż w przyszłość, która zaczyna się tu i teraz.
MAYDAY to prawdziwy CUD techno.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Mayday Poland 2017 „always & everywhere” Katowice

P23: Catz ‚N Dogz

Pt, 24 stycznia 2020
godz: 22:00

Mayday Poland 2017 „always & everywhere” Katowice

P23: FJAAK Live

Pt, 31 stycznia 2020
godz: 22:00