Łukasz Napora, Olivia Ungaro, Phil Jensky

Clubbing
Deep house Tech House Techno

Sobota, 01 marca 2014
godz: 22:00

INQbator Klub

ul. Dworcowa 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wystąpią:

Main floor: deep / tech / minimal house / techno

Łukasz Napora (czwórka / audioriver)
Olivia Ungaro (chrono bross / radar)
Phil Jensky (prozak 2.0 / strangers in the night / small records)
Ch (nyp)
Vänx (octave mood / inport)
Tom De Mach (dirty stuff rec / inport)

. . .

Bar floor: housemusique

INQ Residents

. . .

Bio:

Łukasz Napora >>> bardzo aktywny dziennikarz muzyczny, pracujący dla różnych mediów już od ponad 10 lat. Wraz z bratem współtworzył i prowadził jedną z najważniejszych stron dla polskiej sceny elektronicznej, Soundrevolt.com, która dzięki swojej dwujęzyczności była świetnym łącznikiem między rodzimą sceną a zagranicznymi artystami i wytwórniami.

Dziś jest przede wszystkim rozpoznawany ze względu na swoją pracę przy festiwalu Audioriver. Jest odpowiedzialny za reklamę i Public Relations oraz współtworzy program tego wydarzenia. Z kolei w każdy czwartek prowadzi audycję w Czwórce Polskim Radiu, gdzie prezentuje swoją muzyczną selekcję, zaprasza gości, emituje ciekawe sety.

Lista gwiazd, z którymi przeprowadzał wywiady, zawiera zarówno takie nazwiska, jak Richie Hawtin, Hernan Cattaneo, Timo Maas, Paul Kalkbrenner, Luciano, Dubfire, James Holden, Moderat, DJ Hell, jak i Tiesto, Fedde Le Grand, Sebastian Ingrosso, Kosheen czy Groove Armada. A do tego dochodzą jeszcze Sepultura, Alice In Chains, Deftones, Rammstein, Editors, Alan Wilder, Yeasayer i White Lies.

Ta rozpiętość stylowa świetnie oddaje muzyczną wszechstronność Łukasza, który w każdej swojej działalności stara się przełamywać podziały między gatunkami. Słychać to zarówno w bardzo zróżnicowanej, debiutanckiej EP-ce „Interpol” z 2011 roku, jak i singlu z 2012 roku, który ukazał się nakładem południowo-amerykańskiej wytwórni Progrezo. Utwór „Lone Song” nie tylko łączy elektronikę z wpływami rocka, ale – przede wszystkim – pokazuje, że Łukasz również pisze teksty i śpiewa. Wydawnictwo to zostało świetnie odebrane i znalazło się wśród polecanych pozycji sklepu Beatport w kategorii Electronica.

Więcej na www.lukasznapora.com
http://www.soundcloud.com/lukasz-napora
http://www.twitter.com/lukasznapora
http://www.mixcloud.com/LukaszNapora/
http://www.youtube.com/user/LukaszNapora
http://www.lastfm.pl/music/Lukasz+Napora

. . .

Dj Olivia aka Olivia Ungaro >>> didżejka w pełni tego słowa znaczeniu i wyznawaczni kultu płyt winylowych. Na scenie polskiej muzyki elektronicznej od 10 lat. Wraz ze swoim bratem Kinzo Chrome tworzy kolektyw Chrono Bross.
Wspólnie mają imponującą kolekcję płyt winylowych z wieloma perełkami o których posiadaniu wielu kolekcjonerów może tylko marzyć.
Słynie z świetnej selekcji muzycznej i bardzo dobrych umiejętności technicznych. Jej sety nigdy nie są takie same i zawsze zaskakują dużą odwagą i orginalnością w doborze numerów.
Najbardziej lubi surowe i mroczne brzmienie muzyki techno, kwasowość muzyki acid, głębię cosmic, prostotę elektro i ciepło muzyki house. Dzięki swojemy bratu pokochała również muzykę disco i italo z lat 70 i 80 gatunki dzięki którym nastąpił rozwój muzyki tworzonej z syntezatorów i nowości technicznych.
Olivie inspiruje Detroit wraz z twórcami sceny detroit techno ( Mike Mad Banks, Jeff Mills, Robert Hood, Juan Atkins, Scan 7) oraz holenderska scena muzyczna z pod znaku Clone, Creme, Bunker, Viewlexx i Rush Hour.
Fascynuje ją stylistyka scine fiction z lat 70 i związane z tymi czasami retro roboty, które kolekcjonuje oraz nieskończonośc kosmosu i paranormalne zjawiska.
Oliwia była współtwórcą klubo-galerii Radar jednego z najorginalniejszych miejsc w Polsce sprofilowanych na muzykę techno. Należała do kolektywu Oto Studio, Vestax Team Polska oraz przez 2 lata wraz z Kinzo i Fonixem prowadziła w Radiofonii audycję Elektroniczny Azyl.
Grała w większości miast w Polsce, zorganizowała i występowała na wielu bardzo ważnych imprezach ostatnio również na Unsound Festival, supportował m.in: Underground Resistance, Legowelt, Xosar, Ada, Nick Hoppner, Carsten Jost, Linkwood, Pantha Du Prince, Marc Houle, Jacek Sienkiewicz, Dj TLR, Lee Jones, Truss aka MPIA3, Pier Bucci, Frivolus, Alexander Robotnic, Jeff Milligan, Jacek Sienkiewicz, Fairmont, Tifer & Woods, Click Box, Oliver Hacke, Funkineven I wielu innych.. Teraz chce zrobić kolejny krok do przodu i skupia się na produkcji muzycznej.
Dla Olivii granie to całe życie uważa ze dobry didżej kształtuje gusta a nie naśladuje innych lub krótkotrwałe mody w muzyce dlatego zawsze wybierając kolejną płytę kieruje się sercem i swoją niezwykłą intuicją muzyczną.

https://soundcloud.com/olivia-ungaro
https://soundcloud.com/chrono-bross

. . .

Phil Jensky >>> DJ, kulturoznawca i medioznawca z Krakowa. Jego początki DJ’skiej działalności sięgają 2005 roku. Rezydent klubu Prozak 2.0 w Krakowie. Od 2012 w każdą niedzielę o 20:00 prowadzi autorską audycję „Strangers In The Night” w radiu RMF Club, gdzie również zaprasza znamienitych gości. W 2008 dostał sie do półfinałów „Bacardi B-Live”. Gdzie zdobył uznanie jury Bacardi 2008/2009 (Jacek Sienkiewicz, Angelo Mike, Peres).
Wystąpił na wielkich festiwalach – w 2007 na „Carling Leeds Festival” w Anglii, w 2011/2012 na „Próbie Dźwięku Festival” oraz w 2011 reprezentował scenę BURN STAGE na „Burn Selector Festival” w Krakowie. Był również zapraszany na liczne imprezy w Tbilisi oraz Batumi na terenie Gruzji.
Od dwóch lat zajmuje się oprawą muzyczną pokazów mody oraz wydarzeń kulturalnych dla „House Brand PR Agency” (m.in. Platinium Fashion Night w 2011 oraz 2012 w „Plaży Kraków”). Brał udział w wielu akcjach charytatywnych, w 2009 specjalnie dla strony www.slyszymy.pl oraz gazety „Usłyszeć Świat”, wystąpił w filmie edukacyjnym dla liceów i gimnazjach pt. „Wiedzieć – by słyszeć”, gdzie opowiadał o życiu i problemach człowieka niedosłyszącego od urodzenia.
Jego sety cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jeden z miksów „Strangers In The Night” został doceniony przez prestiżowe, branżowe polskie pismo „DJ Magazine” i uznany za Mixturę nr.1 (Kwiecień 2008). Jego talent zauważyła również amerykańska wytwórnia DJ Friendly Records” i zaproponowała mu nagranie albumu-kompilacji, wydanej pod nazwą „Deep Night For Resting”. Gościnne sety grywał w wielu polskich i zagranicznych stacjach oraz portalach m.in.: „Pure FM”, „Planeta FM”, „Radiofonia”, „Radio Fabryka”, „Soundrevolt.com”,
„Minimal Radio”, „Danceradio.gr”, „Welovehousemusic.pl”, „Mixing.hu”, „Mixntrix.net”.
Obecnie w swoich setach gra głównie deep-house, tech-house, techno. Uważa, ze dobry set, to nie tylko taki który jest spójny, ale także niosący ze sobą dużą dawkę różnorodnych emocji.
Występował razem z takimi artystami jak Troy Pierce, SCSI-9, Oliver Huntemann, Marc Houle, Ripperton Neil Landstrumm, Dustin Zahn, Doctor Dru, Max Cooper, Marco Bailey, Sandy Rivera, Lee Jones, Rui Da Silva, Chopstick, Till Von Sein, Tom Novy, Lukas Greenberg, C-Jay oraz z czołowymi artystami z Polski: Marcin Czubala, Catz’n’Dogz, Viadrina, Novika, Beats Friendly, Jacek Sienkiewicz, An On Bast, Karol XVII & MB Valence, SLG, Angelo Mike, Thomas Langner oraz wielu, wielu innych.

http://soundcloud.com/phil-jensky
http://www.mixcloud.com/philjensky/

. . .

Start 22:00 | Koniec 6:00 | Wejście: 12zł
INQbator club | KATOWICE ul. Dworcowa 2

plakatSprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Łukasz Napora, Olivia Ungaro, Phil Jensky Katowice

Dungeon Beats 014 feat. Biome [UK]

Pt, 06 marca 2020
godz: 22:00

od 20 PLN
Łukasz Napora, Olivia Ungaro, Phil Jensky Katowice

Fresh N Dope Festival Katowice

Sb, 07 marca 2020
godz: 17:00

Łukasz Napora, Olivia Ungaro, Phil Jensky Katowice

Maria Peszek // Katowice

Nd, 08 marca 2020
godz: 19:00

od 90 PLN