Lucy

Koncerty
Lucy

Sobota, 14 marca 2020
godz: 21:00

Jazz Club Hipnoza

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

To będzie wyjątkowe party. Lucy zagra dla nas przez całą noc. 
Włoski DJ i producent jest światowym specjalistą od głębokich brzmień. Frapujący warmup, po którym nastąpi energetyczny peaktime, a całość zwieńczy atmosferyczny closing – przez cały czas poprowadzi nas Lucy i jego autorska wizja techno. To postać dobrze znana fanom festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Po jego występie z 2017 roku byliśmy pewni, że zaprosimy go ponownie. Już w sobotę 14 marca ten czołowy przedstawiciel sceny techno zaprezentuje unikalny całonocny set. Szykuje się prawdziwy maraton tańca!

Lucy

Jego kariera wyłamuje się z konwencjonalnych wyobrażeń na temat wizerunku didżeja i producenta, a Lucy wciąż pozostaje w światowej czołówce sceny techno. Pod tym żeńskim imieniem ukrywa się włoski DJ i producent Luca Martellero. Zamieszkały na stałe w Berlinie, specjalizuje się w głębszej odmianie techno o ambientowych strukturach. Opublikował trzy albumy oraz liczne single i EPki, głównie dla założonej przez siebie wytwórni Stroboscopic Artifacts. Łącząc naturalną harmonię z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii, potrafi zahipnotyzować szeroką publiczność i wyprowadzić tancerzy z ich strefy komfortu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Lucy | 14 marca 2020 Sobota, Jazz Club Hipnoza

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Lucy Katowice

Walcownia

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 21:00

od 40 PLN
Lucy Katowice

Silesia Beer Fest VIII

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 17:00

Lucy Katowice

JFDR | Katowice

Sb, 18 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 45 PLN
Lucy Katowice

Silesia Beer Fest VIII

Sb, 18 kwietnia 2020
godz: 13:00