Letnie Brzmienia w Hali Parkowej: KARAŚ/ROGUCKI

Koncerty
Letnie Brzmienia w Hali Parkowej: KARAŚ/ROGUCKI

Sobota, 03 lipca 2021
godz: 20:00

ulica Tadeusza Kościuszki 90

ul. Tadeusza Kościuszki 90, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Letnie Brzmienia w Hali Parkowej w Katowicach
Zapraszamy do Hali Parkowej w Katowicach na cykl koncertów Letnie Brzmienia. Od czerwca do sierpnia 2021 r. odbywać się tam będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów: Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow, Ani Dąbrowskiej, zespołu Mikromusic oraz wielu innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Więcej pojawi się wkrótce!
W plenerze usłyszeć będzie można m.in. promującego swój najnowszy album „Zabawa” Krzysztofa Zalewskiego, autorkę triumfującego na listach przebojów „Kaonashi” Darię Zawiałow czy duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko. W programie również koncerty Ani Dąbrowskiej, zespołu Mikromusic, Pawła Domagały, Kuby Badacha oraz wielu, wielu innych. Dokładny harmonogram wydarzeń znajduje się na www.letniebrzmienia.pl, www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora.
Bilety w cenie od 59 zł oraz karnety w cenie 249 zł. Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.
Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Koncerty organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Akceptując regulamin zakupu
biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach facebookowych.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Partnerzy Letnich Brzmień to Urząd Miasta Katowice, Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek i Szlak Śląskiego Bluesa. Sponsorem wydarzenia została Galeria Katowicka. Patroni medialni projektu to Radio Zet, AMS, Gazeta Wyborcza, MojeKatowice.pl oraz Onet.pl.
_________
Projekt Letnie Brzmienia wspiera realizację 17 celów zrównoważonego rozwoju Miasta Katowice.
„(…) To plan rozwoju świata składający się siedemnastu podstawowych celów, dotykających aspektów zarówno gospodarczych, społecznych, jak i środowiskowych. Ujęte w Agendzie 2030 intencje są niezwykle ambitne i stanowią prawdziwe wyzwanie. Zostały przygotowane na podstawie wyników przeprowadzonych wcześniej konsultacji społecznych, przy zaangażowaniu wielu podmiotów na świecie, których głosy koncentrowały się na potrzebach najbiedniejszych i najsłabszych jednostek.” Więcej o projekcie przeczytać można na www.katowice.eu.
HARMONOGRAM
25 czerwca 2021 – Daria Zawiałow
26 czerwca 2021 – Kuba Badach – Tribute to Andrzej Zaucha
2 lipca 2021 – Mikromusic
3 lipca 2021 – KARAŚ/ROGUCKI
9 lipca 2021 – Ania Dąbrowska
17 lipca 2021 – Krzysztof Zalewski
31 lipca 2021 – Bitamina + Miętha + Vito Bambino
6 sierpnia 2021 – Paweł Domagała
Więcej ogłoszeń wkrótce!
www.letniebrzmienia.pl

Więcej ogłoszeń wkrótce!
www.letniebrzmienia.plSprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Letnie Brzmienia w Hali Parkowej: KARAŚ/ROGUCKI Katowice

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2021

Cz, 03 czerwca 2021
godz: 17:00

Letnie Brzmienia w Hali Parkowej: KARAŚ/ROGUCKI Katowice

Metal Hammer Festival 2021

Sb, 26 czerwca 2021
godz: 15:00

Letnie Brzmienia w Hali Parkowej: KARAŚ/ROGUCKI Katowice

Lato w Plenerze | Sunnata | Katowice

Pt, 30 lipca 2021
godz: 19:00

od 45 PLN
Letnie Brzmienia w Hali Parkowej: KARAŚ/ROGUCKI Katowice

OFF Festival 2021

Pt, 06 sierpnia 2021
godz: 15:30