Last Tales – INQ [Presale: Sold Out ]

Clubbing
Last Tales – INQ [Presale: Sold Out ]

Sobota, 15 lutego 2020
godz: 22:00

INQbator Klub

ul. Dworcowa 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

15 luty 2020 zapamiętajcie tą datę! Data pierwszych w tym roku i zarazem ostatnia część „opowieści” Psylesii w INQbatorze. Niestety miejsce akcji każdej z odsłon opowieści odchodzi do historii klubowych miejsc na mapie Polski. Dlatego ostatni już raz mamy zaszczyt zaprosić Was do katowickiego INQ, by tak jak przez 60 poprzednich edycji dobrze się bawić w świecie psychedelicznych i chill outowych brzmień oraz cudownych dekoracji. Aby zamknąć z przytupem etap „opowieści” w INQ na ostatnią imprezę zaprosiliśmy jeden z najciekawszych duetów ostatnich lat na psychedelicznej scenie – Charlotte Lohmann & Ryan Smith, znani bardziej jako Triforce. Australijski duet z Zenon Records w swoich produkcjach łączy brzmienia dark techno i progressive psytrance. Na przestrzeni dwóch lat zagrali na najważniejszych psytransowych festiwalach w Europie – Boom Festival 2018 i Ozora Festoval 2019 do tego na swoim koncie mają występy na wielu mniejszych i większych imprezach plenerowych i klubowych na całym świecie. Jest nam niezmiernie miło, że to oni zamkną historię Talesów w INQ! Ponadto skład na Psylesia Stage uzupełnią DJe którzy z „opowieściami” związani byli od ich początku. Kolektyw Magów Psychedelicznej Nuty reprezentowali będą Dominorr i Yaos. Primal i Abyss to przedstawiciele Deepersense, a Ambrotos i Psysutra, ostatni raz zaprezentują murom INQ goa trance. Skład na głównej uzupełnią Marion, Styropian i Buublegum. O udekorowanie zadba: PszczołaUV, 2deko i Ashoka. Na Ashoka Stage podczas Last Tales zagrają : Red Sun Rising, Enhanced Perception oraz Rita Raga. Przedsprzedaż wejściówek na Last Tales będzie trwała od 20.01 do 09.02.2020. W przypadku wykupienia wszystkich wejściówek w przedsprzedaży nie wykluczamy, że nie będzie możliwości zakupu wejściówki na bramce w dniu imprezy. O szczegółach przedsprzedaży poinformujemy Was 20 stycznia. Kończąc ten wstęp do ostatniej opowieści mamy nadzieję, że tak jak zawsze możemy na Was liczyć. Przybądźcie 15 lutego do INQ pożegnajcie się z nami, z klubem i opowieściami. Poza grajkami i dekoracjami to Wy byliście najważniejszą ich częścią – chcemy się z Wami pożegnać! Przybywajcie.

Ps. Pisząc o ostatniej imprezie mamy oczywiście na myśle nasze „opowieści”. Inne imprezy w INQ będa organizowane do 28.02.2020.

# PSYLESIA STAGE

..: Triforce LIVE [Zenon Records, Australia]

..: Dominorr & Yaos [Magowie Psychodelicznej Nuty, Rzeszow]
https://www.facebook.com/Magowie/

..: Abyss & Primal [Deepersense]
www.mixcloud.com/abyssDP/
www.mixcloud.com/Primal_DP/stream/

..: Psysutra [Cronomi / Transmigracje, Katowice]
www.mixcloud.com/psysutra/

..: Ambrotos [Muchomornia, Skrzyszów]
www.mixcloud.com/Ambrotos/

..: Styropian [Psylesia / MAE, Katowice]
www.mixcloud.com/styropian/

..: Marion [Psylesia / Ashoka, Rybnik]
www.ashoka,com.pl

..: Buublegum/TLG [Psylesia, Kwaśne Łąki]
www.soundcloud.com/tlg-music

# ASHOKA STAGE

..: Red Sun Rising [Altar Records, Szczecin] Live
www.soundcloud.com/red-sun-rising

..: Enhanced Perception
www.mixcloud.com/EnhancedPerception/

..: Primal & Rita Raga
www.mixcloud.com/RitaRaga/

..: Abbys [Deepersense, Kraków]

..: Marion [Psylesia / Ashoka, Rybnik]

..: Styrko [Psylesia / MAE, Katowice]

# DEKORACJE

..: Pszczoła UV
www.facebook.com/PszczolaUV/

..: 2deko
www.facebook.com/2D3K0/

..: Ashoka

# WJAZD
25 zł (przedsprzedaż od 20.01.2019 do 09.02.2020) SOLD OUT!
30 zł na bramce (ograniczona ilość)

# Psylesia Stage

# MAINinfo

TRIFORCE [Zenon Records, Australia]

Triforce


https://www.facebook.com/triforceelectronic/

Triforce to australijski duet w skład którego wchodzą Charlotte Lohmann i Ryan Smith. Projekt założony na początku drugiej dekady XXI wieku. Zarówno Charlotte jak i Ryan przed powstaniem Triforce mieli wcześniej kontakt z muzyką, Ryan był gitarzystą w zespole metalowym a Charlotte pianistką i wokalistką. Pasja do muzyki zaowocowała wspólnymi próbami i eksperymentowaniem nad wieloma gatunkami muzyki elektronicznej. Tak nawiązała się między nimi wieź, która zaowocowała powstaniem projektu charakteryzującego się niepowtarzalnym brzmieniem z pogranicza dark techno i mrocznym progressive psy trance. W 2017 roku dołączyli do składu najbardziej rozpoznawalnej wytwórni mrocznego progressive psytrance – Zenon Records, w której wydali do tej pory dwie Epki. Jednocześnie ich kariera nabrała tempa. Od 2018 zagrali na najważniejszych festiwalach psytrance w Europie: Boom Festival (2018) i Ozora (2019) oraz Modem Festival (Hiszpania), Freqs Of Nature (Niemcy),Tree of Life (Turcja), Parvati Peaking, Electric Mahadev (Indie), S.U.N. Festival (Węgry). Byli także częstym gościem na australijskich imprezach plenerowych Earthcore, Earth Frequency, Dragon Dreaming, Psyfari, Subsonic, Rabbits Eats Lettuce i Strawberry Fields. Występ Triforce na Last Tales będzie pierwszą wizytą Charlotte i Ryana w Polsce.Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Last Tales – INQ [Presale: Sold Out ] Katowice

Dungeon Beats 014 feat. Biome [UK]

Pt, 06 marca 2020
godz: 22:00

od 20 PLN
Last Tales – INQ [Presale: Sold Out ] Katowice

Fresh N Dope Festival Katowice

Sb, 07 marca 2020
godz: 17:00

Last Tales – INQ [Presale: Sold Out ] Katowice

Maria Peszek // Katowice

Nd, 08 marca 2020
godz: 19:00

od 90 PLN
Last Tales – INQ [Presale: Sold Out ] Katowice

Fryderyk Festiwal 2020

Sb, 14 marca 2020
godz: 18:00