Kacpa x Raev x Furrier x Luke Caspi x Woda Beach Bar

Clubbing
Kacpa x Raev x Furrier x Luke Caspi x Woda Beach Bar

Piątek, 18 czerwca 2021
godz: 20:00

Woda Beach Bar

Lotnisko 80, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Na piątkowej imprezie 18.06 gościmy importowanych na tę okazję Dj’ów z czołówki sceny Wrocławskiej KACPA x RAEV. Oraz dobrze znanych lokalnie FURRIER x LUKE CASPI !
Gwarantujemy wyłącznie dobre dźwięki do potupania ! 💃🏻🕺🏻
►Raev ​- pierwsze spotkanie z djingiem zalicza blisko 8 lat temu, od tamtej porysystematycznie szlifując swoje umiejętności. Od początku związany z kultowym Das Lokalem, gdzie był rezydentem.Wraz z dobrze znanym polskim klubom Vitkiem Janskym, zawiązuje kolektyw Kosmos, by po niedługim czasie zagrać w Berlinie, Londynie, festiwalu Nagle nad Morzem czy Audioriver. Po nim skupia się na działalności solowej.Członek kolektywu Heartbeats, ojciec założyciel i rezydent wrocławskiego Ciała, jeden z pomysłodawców Silberberg Festival.Oprócz grania w klubach prowadzi także audycje Dirty Dancing w Radiu Luz,w której zapewnia dawkę psychodelicznego, dziwnego disco. Muzycznie przekrój od smutnych piosenek na 95bpm do energetycznego techno w138 BPM
►Kacpa – ​Gra od ponad 10 lat, na początku związany ze sceną hiphopową. Po jakimś czasie ze skreczy przerzucił się na muzykę elektroniczną.Z pierwszym kolektywem Fly or Die, rozwijał się promotorsko, organizując race’y w zapomnianych wrocławskich miejscówkach. Współzałożyciel prężnie działającej agencji eventowej i kolektywu HeartBeats​, organizator festiwalu o tej samej nazwie i rezydent cyklu we wrocławskim Porcie Miejskim. Jeden z ojców założycieli Ciała.Jako DJ odwiedził najważniejsze polskie festiwale: Instytut, Audioriver,Castello, Wisłoujście oraz większość miejscówek w naszym kraju i kilka zagranicznych. W setach miesza głęboki house z techno, odnajdując się w jego najbardziej płynących formach.
►Furrier-booker oraz współtwórca Intro Festiwalu, który gości rok rocznie największe nazwiska sceny electronicznej. Perkusista z zamiłowania, Dj z pasji. Raciborski kolekcjoner płyt, organizator cykli: Drop Beats Not Bombs, Full Moon, Drop Room, Import Night by Akwarium, na których promuje muzykę niekomercyjną.
Od najmłodszych lat związany z muzyką, jej też poświęca znaczną część swojego czasu. Jego sety to fuzja różnych klimatów muzycznych. Wyróżnia go znakomita, pełna emocji selekcja. Na dzień dzisiejszy jego miłością są dźwięki tech-house oraz techno. Stały bywalec najlepszych polskich i czeskich klubow oraz festiwalu Beats4love u naszych południowych sąsiadów, gdzie co roku prezentuje swoje sety szerszej publiczności.
TAX : FREE
#wpadnijnatchnoSprawdź inne wydarzenia @ Katowice

Kacpa x Raev x Furrier x Luke Caspi x Woda Beach Bar Katowice

Metal Hammer Festival 2021

Sb, 26 czerwca 2021
godz: 15:00

Kacpa x Raev x Furrier x Luke Caspi x Woda Beach Bar Katowice

ASID Festival 2021

Pt, 09 lipca 2021
godz: 21:00