FISZ EMADE / JULIA MARCELL

Clubbing
Funk / R&B Hip-Hop Pop / Rock

Niedziela, 15 marca 2015
godz: 19:00

MegaClub

ul. Żelazna 9, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

MegaClub i Agencja Art2 zapraszają na wyjątkowe wydarzenie.
Wspólny koncert Fisz Emade i Julii Marcell !

Bilety zakupione na grudniowy koncert Julli Marcell są ważne.

Julia Marcell kończy pracę nad trzecim studyjnym albumem. Artystka przygotowała teaser nadchodzącego krążka: http://youtu.be/kKk16MGr9oU
Nowy album Julii Marcell to bardzo osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu, z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami.
Artystka opowiada o albumie: „Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.”

Nowy album FISZ EMADE TWORZYWO
Mineły trzy lata od premiery albumu „Zwierze bez nogi“, na której FISZ i EMADE przypomnieli publiczności o swojej wielkiej inspiracji muzyką hiphopową z lat 90tych.
Przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymenów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łaczył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie będzie na najowszym albumie braci Waglewskich pt „MAMUT“ którego premiera odbędzie się 06. listopada 2014r.
To będzie nasza nasza najbardziej melodyjna płyta – mówi FISZ. Obok utworów hiphopowych tak charakterystyczych dla duetu, na płycie pojawi się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible. Nie małym zaskoczeniem będzie dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel PYŁ.

Co ciekawe, tym razem również będziemy mogli usłyszeć piosenki inspirowane brzmieniami lat 80 i 90. Zespół zmierzy się z muzyką elektoniczną tamtych lat, w czym bez wątpienia pomogły oryginalne instrumenty z epoki, które przyczyniły się do dominującego brzmienia płyty „MAMUT“.Sprawdź inne wydarzenia @ Katowice

FISZ EMADE / JULIA MARCELL Katowice

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019

Cz, 20 czerwca 2019
godz: 20:00

FISZ EMADE / JULIA MARCELL Katowice

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019

Cz, 20 czerwca 2019
godz: 20:00

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019 Katowice

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2019

Cz, 20 czerwca 2019
godz: 20:00

FISZ EMADE / JULIA MARCELL Katowice

OFF Festival 2019

Pt, 02 sierpnia 2019
godz: 15:00

FISZ EMADE / JULIA MARCELL Katowice

OFF Festival 2019 – official

Pt, 02 sierpnia 2019
godz: 15:00